Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
0 oy
6 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Yağmur Duası Yapmak
Rüyada yağmur duası yapmak, hayırlı kazançların elde edileceğine, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına ve sağlık ve rahat bir hayat bir sürüleceğine işarettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Yağmur Duasına Çıkmak
Rüyada topluca yağmur duasına çıkmak o topluluk için rahmet ve esenliğe tabir edilir. Rüyada yağmur duasına çıkmak halkın topluca tövbe etmesine de yorumlanır. Yağmur duası halkın birlik olmasına ve sosyal sorumluluklarını yerine getirmesine tabir edilir. Rüyada yağmur görmek hayra yorumlanır. Rüyada yağmur suyu ile yıkandığını görmek Allah ın rahmeti olarak yorumlanır. Rüyada yağmurdan ıslandığını görmek iyiliğe ve hayra yorumlanır. Rüyada yağmur suyu içmek berekete delalet eder. Yağmur görmek helal kazanca, bolluk ve berekete yorumlanır. Rüyada yağmurda yürümek sıkıntı ve hastalıktan kurulmaya yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Yağmur Duası Görmek

Rüyada görülen yağmur duası, kişinin isteklerinin gerçekleşmesinin habercisidir. Eğer bu rüya dünya hayatında birtakım sıkıntılar çeken veya bazı imtihanlardan geçen bir kimse görmüşse, kısa zaman içerisinde bu sıkıntıları sona ererek ferahlar. Yağmur duası toplu bir şekilde tövbe eden ve bu sayede de Allah’ın merhametini kazanan bir grup insanın da göstergesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Yağmur Duası Görmek

Rüyada yağmur duası görmek, hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüya sahibinin tüm dileklerinin kabul olacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin çektiği sıkıntılarının sona ereceğine, huzurlu günlerin başlamasına işaret eder. Bir başka tabire göre rüyada yağmur duası görmek, rüyayı gören kişinin ibadetlerini eksiksiz yerine getirdiğine, manevi olarak üstün bir takvaya ulaştığına işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Yağmur Duası Yapmak

Rüyada yağmur duası yapmak, hayırlı kazançların elde edileceğine, iş konusunda her zaman kısmetli olunacağına ve sağlık ve rahat bir hayat bir sürüleceğine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada yağmur duası etmek yapmış olduğu fedakarlıklardan karşılık beklemediği halde her müşkül durumda etrafında tutunacak dal olarak bir sevdiğinin olacağına, girdiği her ortama ayak uyduracağına ve her zaman ön planda olacağına tekabül etmektedir. Başka bir yoruma göre bu rüya bolluk içinde bir hayata ve yüzün gülmesine, sonunda aradığı düzeni sağlayacağına ve refah bir yaşam sürdüreceğine delalet eder. Bekar kimse için bu rüya baskı altında kalmaya ve evlilik hayatının çok çetin olmasına, dar anında onun desteğini hissedeceğine ve mutlu olmaya delalet eder.

İlgili rüyalar

0 oy
100 yorum 27 okuma
20 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+5 oy
111 yorum 1.4k okuma
+2 oy
101 yorum 21 okuma
2 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+2 oy
100 yorum 11 okuma
+2 oy
63 yorum 10 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+1 oy
23 yorum 9 okuma
+2 oy
100 yorum 17 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+1 oy
100 yorum 13 okuma
+1 oy
5 yorum 10 okuma
+1 oy
62 yorum 14 okuma
+1 oy
76 yorum 18 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

64 Aktif
1 Üye ve 63 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 311
Dün : 25442
Toplam : 16150225
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3095 e
  2. Sonbahar - 466 e
  3. Rüya Tabircisi - 408 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...