Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
0 oy
7 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada aygir görmek, is hayati ile yorumlanir. Aygir, mevki sahibi zengin bir kimsedir. Rüyada bir aygira sahip oldugunu gören, zengin bir kimse ile dostluk kurarak ondan menfaat görür ve islerini yoluna koyar. Bir aygiri bir kisrakla oynasirken görmek, hayatta büyük degisiklikler olacagina ve yakinda çok zengin bir kimse ile is yapacagina isarettir.

Rüyada aygır görmek, mevki sahibi ve zengin kimselerle kurulacak dostluğa ve menfaate delâlet eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Aygır Görmek

Rüyada aygır görmek, zengin biriyle dostluk kurulacağına ve ondan fayda ve menfaat görüleceğine işarettir.Bir kimse, rüyasında aygırını dişi bir kısrakla oynaştığını (flört ettiğini) veya kısrağa aşarken görse, hayatında büyük değişikliklerin olacağına ve yakın bir gelecekte zengin ve güçlü birisiyle iş yaparak büyük menfaatlere kavuşacağına işaret olarak yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Su aygırı görmek aynı zamanda kişinin yakın çevresinde bulunan itibarlı ve varlıklı kimselere de işaret eder ve bu kimselerden yardım görüleceğine de yorumlanır. Su aygırı mal ve mülk sahibi olmaya, altın gibi değerli ziynet eşyalarına sahip olmayı da ifade eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Su Aygırına Sahip Olmak
Rüyasında bir su aygırına sahip olan kişi, resmi bir mevkide çok önemli bir pozisyona getirilir. Büyük bir terfiinin de müjdeli haberinin alınacağına işarettir. Aygır sahibi olan kişi, ummadığı kadar yüksek kazançlar elde eder ve çevresindekilere de hayrı dokunacak işlerle meşgul olur. Kişinin maddi hayatı kadar manevi hayatının da duygunluk içinde geçeceğine ve aynı zamanda hayır duası alacak işlere daha fazla eğileceğine de yorumlanır. Büyük bir ev satın alınacağına da işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Su Aygırına Binmek
Rüyasında su aygırına bindiğini gören kişi varlıklı biri ile evlenir ve rahat bir hayat sürer. Kurulacak yeni ve güçlü dostluklara da işaret eden rüya aynı zamanda menfi açıdan her türlü hayırlı gelişmelere ve büyük kazançlara da delalettir. Su aygırına binmek kişinin güç sahibi olacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine ve ailesini her zaman bir arada tutacağının da işaretidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
üyada aygır görmek, iş hayatına dair olaylar ile yorumlanır. Aygır, mevki sahibi zengin kimsenin metaforudur.

Rüyasında bir aygıra sahip olduğunu gören kişi, zengin bir kimse ile dostluk kurarak ondan menfaat görür ve işlerini yoluna koyar.

Rüyada bir aygırı bir kısrakla oynaşırken görmek, hayatta büyük değişiklikler olacağına ve yakında çok zengin bir kimse ile iş yapılacağına işarettir.

İlgili rüyalar

+1 oy
1 yorum 13 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (10.8k puan)   yazdı
+2 oy
101 yorum 22 okuma
2 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+2 oy
100 yorum 11 okuma
+2 oy
63 yorum 10 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+1 oy
23 yorum 9 okuma
+2 oy
100 yorum 18 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+1 oy
100 yorum 13 okuma
+1 oy
5 yorum 10 okuma
+1 oy
62 yorum 15 okuma
+1 oy
76 yorum 18 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+4 oy
100 yorum 21 okuma
5 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4.1k üye

78 Aktif
2 Üye ve 76 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16724
Dün : 25442
Toplam : 16166636
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...