Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
0 oy
7 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Mal biriktiren ve insanlardan uzak yaşayan ve dünyalığından anca o ölünce faydalanılan zalim ve kafir bir kimseye delalet eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

19 Yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Samur Görmek

Rüyada samur görmek, pek iyi bir rüya değildir. Bu rüyanız, sizin toplum dışı, kendi başınıza yabani bir hayat yaşayacağınıza işaretle tabir olunur.

Rüyada görülen samur, halktan (insanlardan) uzak, tek başına yaşayan kimse ile konuşmayan ve kendisiyle de konuşulamayan, fakat çok mal biriktiren, bu maldan kimsenin faydalanamadığına ve kimseye hayrı dokunmayan ve ancak kendisinin malından ölümünden sonra faydalanılacak olan garip, acayip bir adama işarettir. Çünkü samur denen hayvan, ancak öldükten sonra ele geçer, denmiştir.

Rüyada samur görmek, halka karışmayan, çok mal biriktirdiği halde hiç bir kimsenin onun malından istifade edemediği ancak ölümünden sonra faydalanılacak zalim birine işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Ebu Sait El Vaiz e göre; Rüyada samur görmek. ilim, hirsiz, ancak malindan ölümünden sonra faydalanilacak erkek ile tabir olunur. Kirmani ye göre; rüyada samur görmek, inme ile konusmayan garip bir erkektir. Derisi, tüyü ve eti, mala delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada samur görmek, halka kansmayarak sahrada oturan, çok mal; biriktirdigi halde hiç bir kimsenin onun malindan istifade edemedigi ancak ölümünden sonra faydalanilacak zalim ve kafir bir hirsiza isarettir. Çünkü samur öldükten sonra ancak ele geçer.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada samur görmek, pek iyi bir rüya değildir. Bu rüyanız, sizin toplum dışı, kendi başınıza yabani bir hayat yaşayacağınıza işaretle tabir olunur.Rüyada görülen samur, halktan (insanlardan) uzak, tek başına yaşayan kimse ile konuşmayan ve kendisiyle de konuşulamayan, fakat çok mal biriktiren, bu maldan kimsenin faydalanamadığına ve kimseye hayrı dokunmayan ve ancak kendisinin malından ölümünden sonra faydalanılacak olan garip, acayip bir adama işarettir. Çünkü samur denen hayvan, ancak öldükten sonra ele geçer, denmiştir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Mal biriktiren ve insanlardan uzak yaşayan ve dünyalığından anca o ölünce faydalanılan zalim ve kafir bir kimseye delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Molla Cami: Rüyada samur görmek, halka karışmayarak sahrada oturan, çok mal biriktirdiği halde hiç bir kimsenin onun malından istifade edemediği ancak ölümünden so a faydalanılacak zalim ve kafir bir hırsıza işarettir. Çünkü samur öldükten so a ancak ele geçer.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada samur görmek

Rüyada samur görmek, çok mal sahibi olduğu halde cimri ve zalim kimseye, iyiliği dokunmayan, sadece kendisi için mal biriktiren hayırsız kimseye işaret eder.

Ebu Sait El Vaiz’e göre; Rüyada görülen samur, zalim, hırsız, dinsiz ve ancak öldükten sonra kendisinden yararlanılabilir bir kimseyle tabir olunur.

Kirmani’ye göre; Rüyada görülen samur, halkın içerisine girmeyen, kendi halinde, zengin ve garip bir kimse ile yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada samur derisi, eti ve tüylerini görmek

Rüyada samur derisi görmek, malda artışa tabir edilir.
Rüyada samur eti ve tüylerini görmek

Rüyada samur eti ve tüylerini görmek, mal ile tabir olunur.
Rüyada samur kürkü görmek

Rüyada samur kürkü görmek, zalim kimseye, kötü niyetli kimseye işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
İbn-i Sirin: Samur; zalim, kafir ve hırsız kimseye…

Samurla boğuştuğunuzu görmek; yukarıda belirtilen özellikte biriyle husumet edeceğinize…

Samur eti yemek; yediğiniz et miktarınca zalim ve kafir birinin malını yiyeceğinize işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Kirmani: Samur; zengin bir yabancıya yorulur.

Samur postu veya tüyü; mal ve murada…

Samur eti; yabancının malına…

Samur öldürmek ve leşini yere atmak; yabancı birinin malını telef edeceğinize işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Su Samuru Görmek


Berrak bir suya dalarken gördüğünüz bir su samuru, mutluluk, servet ve erken evliliğe işârettir.

Bazen rüyada su samuru görmek, unutkanlık olarak da yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada su samuru görmek çok büyük başarılar elde edeceğine ve huzurunun yerinde olacağına, toprak ürünlerinden nimetlenmeye yararlanmaya delalet etmektedir. Rüyayı yaşlı birisi görmüşse hayatı boyunca güvenli bir şekilde yaşayacağına, parasının bereketli olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet olur. Başka bir yoruma göre bu rüya önüne gelecek bir çok fırsata ve kişinin bu fırsatlar içinden seçim yapacağına, uzun süre etkisinde kalacağına delalet etmektedir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada su samuru görmek, hayat enerjinizin ve neşenizin artmasına, sizi çok mutlu edecek insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Bir süredir yalnızlık çeken kişiler için artık bu yalnızlık son bulur. Hem aşk hayatında hem de sosyal çevrenizde artık sürprizler olabilir. Hayatınıza giren insanlar sayesinde pek çok dost edinebilirsiniz. Aynı zamanda kalbinizi çalan kişi de sizi çok mutlu eder. Birlikte çok keyifli ve neşe dolu bir ilişkiniz olabilir, birbirinizi her açıdan tamamlayan bir çift olabilirsiniz. Hatta pek çok insan sizin ruh ikizi olduğunuzu düşünür. Eğer ilişkiniz varsa ya da evliyseniz, sevdiğiniz insan size daha çok ilgi göstermeye başlayabilir. Ondan hiç beklemediğiniz sürprizler ile karşılaşabilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada su samuru yavrusu görmek, bencil ve size zararı dokunan kişilerin hayatınızdan çıkmasına ve arkadaş çevrenizde büyük bir değişime yorumlanır. Bazı dostluklar bitebilir ve ardından yeni dostluklar başlayabilir. Gerçekten güvendiğiniz kişilerle birlikte olmayı tercih edebilirsiniz. Rüyada yavru su samuru görmek, aynı zamanda yeni yapılan seçimlerden pişman olmamak, yeni plan ve projeler için kolları sıvamaya yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Su Samuru Sevmek

Vefalı insanlar tanımak ve çok sevilip değer görmeye yorumlanır. Size karşı ön yargısı olan kişilerin bu ön yargısı ortadan kalkar ve size yakınlaşmaya başlayabilirler. Hiç ummadığınız kişilerle kuracağınız dostluklar hayatınıza renk katar, hayattan keyif almaya başlarsınız.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Su Samuru Yakalamak

Kısmetleri kaçırmamak ve tüm fırsatları değerlendirip nihayet hak edilen başarıya ulaşmaya yorumlanır. İnsanlar sizin kat ettiğiniz yolu görerek takdir edebilirler. Pek çok insana azim ve hırsınız ile örnek olabilirsiniz. İmkansız sanılan şeyler başarılır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Evde Su Samuru Görmek

Ev hayatında her şey düzene girer ve evinizde refah artar. Eğer ev içerisinde bir takım sorunlar ile mücadele ediyorsanız, yakında tüm bu sorunlara çare bulunur. Aileniz ile birbirinize destek olmanız sorunları kolay aşmanızı sağlar.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Su Samuru Öldürmek

Büyük bir hayalden vazgeçmek ve bunun altında yatan nedenlerden dolayı geri dönüşü olmamasına yorumlanır. Örneğin evlilik yada başka bir yere taşınmak gibi çeşitli sebepler ile bazı hayaller biter ve yeni bir yol çizebilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Su Samuru Görmek Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, başkalarına faydalı işler yapmak ve size mutluluk yaşatacak insanların hayatınıza girmesine yorumlanır. Tanışacağınız ve dostluk kuracağınız kişilerden yarar görür, size inanıp güvenen kişiler sayesinde bir şeyler başarabilirsiniz.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada samur görmek cesaret, atılgan, kendini beğenen, güçlü, varlıklı, biraz da şımarık bir insan olarak yorumlanır. Rüyasında samur gören böyle biriyle tanışır.

Bir samuru okşayan böyle biriyle işbirliği yapar.

Samurun ısırması değerli bir armağan veya paradır.

Rüyada mevsiminde samur kürk giydiğini gören hem zengin olur, hem de bütün istediklerini yapar.

İlgili rüyalar

0 oy
2 yorum 32 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (10.4k puan)   yazdı
0 oy
45 yorum 9 okuma
0 oy
16 yorum 10 okuma
0 oy
44 yorum 17 okuma
17 Mayıs Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+3 oy
100 yorum 183 okuma
21 Kasım 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+6 oy
87 yorum 1.2k okuma
26 Eylül 2019 Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+2 oy
101 yorum 21 okuma
2 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+2 oy
100 yorum 11 okuma
+2 oy
63 yorum 10 okuma
3 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+1 oy
23 yorum 9 okuma
+2 oy
100 yorum 17 okuma
4 gün önce Tabir kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4k üye

81 Aktif
0 Üye ve 81 misafir
Bugün : 2835
Dün : 25442
Toplam : 16152749
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3095 e
  2. Sonbahar - 466 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...