Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+4 oy
27 okuma
Durugörü kategorisinde Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
KOÇ
Dinlenmeyi pek sevmeyen, hayatın keyfinin yatarak değil, hareket halinde çıkarılacağını düşünen Koç, uykusunu istirahat ile geçirir mi dersiniz? Tabi ki geçirmez! Ne kadar aksiyon filmi izlediyse hepsini bir bir tatbik eder, kurallara takılıp ceza sınırına gelince, otomatik olarak duran arzularını rüyalarında koy verir! Artık ibre beş yüzü mü gösterir, Koç koşarken ayaklarından kıvılcım mı çıkarır yoksa aksiyon filmlerindekine benzer bir kovalamaca mı yaşar, orası kendi hayal gücüne kalır ancak ne plajda yatıp güneşlenir ne de rüyasız gece geçirir!

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

12 Yorum

+3 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
YAY
Yaşamı boyu kanatları olmasa da uçaklardan inmeyen, coğrafyanın dört bir yanına seyahat etmek konusunda müthiş bir hevesi olan Yay, madem rüyalar alemi yer çekimi dinlemiyor, pervane, kanat aramıyor, tabi ki uçar! O tepeden örekine, bu kültürden berikine, yaşamında deneyimlediği tüm seyahatlerini harmanlar ve mükemmel bir seyahat planı çıkarır! Bu kez bilete, uçağa gerek duymaz, havalanır uçar!
+4 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
BOĞA
Yaşam boyu onu idare edecek kadar birikmişi, istediği muhitte ve özelliklerde çok sevdiği bir de evi var ise Boğa’nın; hayalleri gerçekleşmiş, günlük yaşamı yüklenmek zorunda olduğu mesleki sorumluluklardan arınmış ve nihayet tüm alanları keyfine tahsis edilmiştir. İşte Boğa’nın cenneti! Peki rüyalarında uğraşır mı Boğa artık olmadık sıkıntılarla? Boylu boyunca kurulan bir ziyafet masasında, dünyanın bütün lezzetlerinin başına kurulan Boğa, dinlene dinlene yer yemeğini! Ve uzanır yemyeşil doğanın en ortopedik yatağında ?
Rüya Bilgesi (409k puan)  
Boğalar buraya
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Bunu nasıl yaptığınızı koçlara  da söylermisin rüyamızda bile  hareketliyiz
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
İKİZLER
İkizler çok defa şaşkınlıkla uyanır uykusundan! Orta okul yıllarında akıcı İngilizce konuşmak için kendini çatlatan, herkes kadar zorlanan İkizler, şimdi rüyalarında hiç bilmediği, ezgisini tanımadığı, belki hayatında hiç duymadığı dilleri konuşurken bulur kendini! Acaba nece konuşuyorum diye geçirse de içinden tümünü anlar söylenenlerin! Bunu nasıl yaptığına dair hiçbir fikri olmayan İkizler için harika bir deneyimdir bu! Dünya milletleriyle belki de henüz var olmamış dillerde anlaşmanın garip hissine bayılır!
+4 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
YENGEÇ
Yengeç biriciği ailesini çok sever ve bütün bir yaşamını onları korumak ve refah içinde yaşatmak için çalışarak harcamakta hiçbir sakınca görmez. Yengeç için dünyanın annesi benzetmesinin kullanılması boşuna değildir. Bir çocuğu olmasının hayaliyle aile kurumuna büyük saygı duyar. Henüz çocuğu olmayan bir Yengeç rüyalarında sık sık doğmamış çocuğuyla konuşur, anne ise çocuklarının başrolde olduğu rüyalardan uyanmak istemez!
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
ASLAN
Aslan dünya bir tiyatro sahnesiymiş gibi Shakespeare söyleminin başrolünü kapar ve ışıklar altında, alkışlar eşliğinde yaşar! Rüyalar aleminde de bu keyfini misline katlar! Daha dev sahneler, daha büyük ışıklar ve yaşamda kimi engellere takılan performansı sınırsız sahneler görür rüyasında! Ve tüm dünyanın seyirciliğinde, avuç patlatan alkışlar eşliğinde, hayranlarının göz hapsinde nice performanslar sergiler!
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
BAŞAK
Yaptığı tüm işlerde insanların eksik bulmasından korkan, sahnelere çıkmaktan hep çekinin, perde arkasında kalıp kendini işlerine gömen, hep daha iyisini yapmak için toplumun gözünün değmediği yerlerde didinip duran Başak; artık bu duygudan illallah etmiş olacak ki rüyalarında kendini “Ne olacaksa olsun!” dercesine çırılçıplak sokağa atar! Toplum önünde tüm çıplaklığı, hatası, kusurlarıyla kalan Başak, yaşamındaki kaygılarını ancak rüyalarında soyunur!
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
düzenledi
Terazi
Güzelliğine düşkünlüğü ile bilinen, estetik kaygıları tüm beğenilerini etkileyen Terazi, tam bir alışveriş tutkunudur! En güzel kombinasyonları yapmak, harika bir görünüme sahip olmak konusunda hatırı sayılır bir iddiaya sahip olan Terazi; güzelliğinin de desteğiyle insanları kendine hayran bırakır! Rüyalarında sonu gelmez bir kıyafet provası içinde bulur kendini! Renklerin, elbiselerin, ceketlerin, aksesuarların sonsuz çeşitliliği ve kronik bir döngü içinde birini çıkarıp diğerini dener!
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
AKREP
Akrep dünya üzerindeki tüm insanların zihinlerini işgal eden tüm bilgileri öğrenme arzusuyla kavrulur. Öyle ki henüz bilinmeyen, bir efsane ile saklı olduğu perçinlenen kainatın bilgisini keşfetme konusunda önlenemez bir arzusu vardır! Sezgilerinin gücüne güvenen, hislerine sonsuz bir itimadı olan Akrep, kimi zaman duymasa da bilir, görmese de hisseder! Rüyalarında bu dünyada konuşamadığı insanları seçer ve ölülerle sohbete koyulur! Öte dünya hakkında da tüm gizemleri çözme arzusu olan Akrep, rüyalarını karanlık diyarlara taşır.
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
OĞLAK
İnsanlar rüyalarında ya hayalini kurduğu hayatı yaşar ya yüksek kaygı beslediği korkularını! Hayal kurmaya pek vakti olmayan, başını işten kaldırıp zihnini boşaltmaya lüzum görmeyen Oğlak rüyalarında korkularıyla yüzleşmek zorunda kalabilir! Zira bilincinin altı da üstü de hırsla, azimle, başarıyla doludur! Oğlak rüyalarında avuçlarının arasından kayıp giden zamanı yakalama telaşında sürekli bir yerlere geç kalır, kaçmak ister koşamaz, koşar yol alamaz!
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
KOVA
Kova dünyada kafasını geleceğe takar, zaman makinesi icadı için laboratuvarında yaşar! Teknolojinin ensesinden ayrılmaz, hiçbir gelişmeyi pas geçmez! Zihinsel kapasitesi yüksek, bilgisi engindir! İlgi alanı ise teknolojinin dokunduğu gelecektir! Kova, rüyalarında elbette başka bir gezegene gidip zihninde yarattığı türlü yaratıkla sohbete koyulur!
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
BALIK
Balık uyur uyanık fark etmez, rüya görmediği bir yaşam düşünülemez! Rüyayla gerçeğin iç içe geçtiği Balık, rüyasında rüya gördüğünün farkına varır, zihinsel kontrolüyle rüyasını kendi arzu ettiği şekilde devam ettirdiği de olur! Hoşuna giden rüyasından apansız uyanırsa, hemen geri dönebilir! Dizi gibi günlerce süren rüyalar görebilir. Balık’ın rüyaları diğer tüm Zodyaklılardan daha gerçektir.
Rüya Kurucu (80.4k puan)  
Bir de hatırlasalar :)) çok hoş paylaşım
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Teşekkür ederim:)
+1 oy
 
Gerçekte ve rüyada hep enerjiklerdir
Onların dünyasını çok merak ediyorum
Bende keşke koç olsaydım
Koç ve yay çok iyi anlaşabilir

İlgili rüyalar

+7 oy
0 yorum 40 okuma
18 Mayıs 2019 Bilgi kategorisinde Aydaki Kedi Karabasan (403 puan)   yazdı
+2 oy
12 yorum 14 okuma
26 Mayıs Bilgi kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)   yazdı
+3 oy
12 yorum 24 okuma
22 Mayıs Durugörü kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.4m puan)   yazdı
+2 oy
11 yorum 14 okuma
22 Mayıs Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)   yazdı
+5 oy
13 yorum 50 okuma
20 Mayıs Durugörü kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 34 okuma
15 Ağustos 2019 Durugörü kategorisinde Aydaki Kedi Karabasan (403 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 15 okuma
24 Mayıs 2019 Rüya kategorisinde Lacivert Rüya Tabircisi (7.1k puan)   yazdı
+6 oy
12 yorum 37 okuma
+11 oy
23 yorum 359 okuma
16 Temmuz 2019 Bilgi kategorisinde Likya Rüya Bilgesi (358k puan)   yazdı
+1 oy
1 yorum 11 okuma
+6 oy
1 yorum 26 okuma
19 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde Şayeste   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

65.5k yorum

24.7k düş-ünce

4k üye

88 Aktif
5 Üye ve 83 misafir
Bugün : 8384
Dün : 20721
Toplam : 16077647
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1695 e
  2. Sonbahar - 268 e
  3. Karga - 108 e
  4. magdalena - 93 e
  5. Rüya Tabircisi - 47 e
  6. Ehlibeyt - 27 e
  7. Likya - 23 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...