Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
23 okuma
Paranormal kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Musallat Belirtileri – Üzerinde cin musallatı olan, kendi idaresi dışında sosyal yaşamdan, toplumdan yavaş yavaş uzaklaşır. Peki cin musallatının evreleri nasıldır?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

6 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Musallat’ın İlk Evresi

Cin, ilk olarak kişi üzerinde bir negatif bir enerji oluşturur. Kişi bu negatif enerji yoğunlaşmasının ardından kısa süre içinde ruhsal ve bedensel değişimler yaşamaya başlar. Bunlar; öncelikle ortada sebep yokken diğer insanlarla gereksiz gerginlikler yaşamak, nedeni bilinmeyen halsizlik, uyku kalitesinde düşme olarak kendini gösterir. Kişi bu durumu fark eder ve önlem alıp çare aramazsa durum onu ikinci evreye taşır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Musallat Belirtileri – Üzerinde cin musallatı olan, kendi idaresi dışında sosyal yaşamdan, toplumdan yavaş yavaş uzaklaşır. Peki cin musallatının evreleri nasıldır?
Önce cin musallatının ne olduğunu bilmemiz gerekiyor. Musallat; bir veya birden çok cinin, insanın üzerinde tasallut kurup, iradesini etki altına alması ve söz konusu kişiyi istediği gibi yönlendirmesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Musallat’ın İkinci Evresi

İkinci evrede cin, musallat olduğu kişiye yavaş yavaş kendini hissettirmeye ve ailesinden koparmaya başlar. Bu evrede kişi eskisinden çok uyur. Tuvalet ve banyoda daha çok zaman geçirir. İştahı kesilir ve sofraya oturmaz. Sürekli olarak alındanlık gösterir ve çevresindekilere sıklıkla darılır. Çoğu zaman aşırı tepki verir. Çok fazla yalan söyler. Hiç olmamış olaylar hakkında sanki gerçekten olmuşlar gibi diretir. Musallatlı kişinin üzerindeki negatif enerji, etrafındaki herkese yansır. Musallatlı kişinin yakın çevresindekilerin bu durumdan etkilenmesi ölçüsünde ilişkilerde kopmalar başlar ve bu da kişiyi bir sonraki evreye sürükler.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Musallat’ın Üçüncü Evresi

Üçüncü evrede kişi aileden uzaklaşmaya başlar ve kendini iyice soyutlar. Bu aşamada kişi kişisel bakımını ihmal etmeye, gerekli bedensel temizliklerini yapmamaya başlar. Saç sakal traşı olmamak, tırnak kesmemek, iç çamaşırı değiştirmemek, üzerindeki elbiseleri; günlerce, pis pis giymek, haftalarca banyo, aylarca bedensel özel temizliğini yapmamak gibi… Kişinin bu davranışları toplumun ondan iyice uzaklaşmasına neden olur.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Musallat’ın Dördüncü Evresi

Bu evrede kişi; aile, arkadaş ve toplumdan iradesi dışında uzaklaştığını hisseder. Geri adım atmak istese de üzerindeki musallat buna müsade etmez. Kişi o boşluğu içki, aşırı yemek gibi davranışlarla doldurmaya çalışır. Ancak bir süre sonra dibe vurur ve iyice yalnız kalır. Toplumdaki değer ve prestiji düşer.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Musallat’ın Beşinci Evresi

Musallat’ın bu son evresinde kişi, toplumdan tamamen soyutlanır. Artık aile üyelerinin gözünde sorunlu biridir. Bu durum ilerleyen zaman içinde kişide; birilerine zarar vermek, ölme isteği, intihar girişimleri gibi durumlara yol açar. Söz konusu kişi bu evreye gelmeden; aile ve yakınları mutlaka yardımda bulunmalıdır. Yoksa kişi iradesi dışında kendine ve topluma dönüşü olmayan zarar verebilir.
Rüya Görüşmecisi (42.5k puan)  
Siteyi neden uygulama şeklinde sunmuyorlar.
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
buna bakalım site sahibiyle görüşmem lazım. android yada i phone için söyledin anladığım kadarıyla
Rüya Görüşmecisi (42.5k puan)  
Aynen gerekli yardımı da sağlayabiliriz her konuda bence çok iyi olur rüyagram android ve ioslarda

İlgili rüyalar

+5 oy
1 yorum 42 okuma
26 Kasım 2019 Tabir kategorisinde Smia Karabasan (275 puan)   yazdı
+7 oy
2 yorum 284 okuma
11 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Wolverine Rüyazede (985 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 270 okuma
5 Eylül 2019 Rüya kategorisinde MelikeQa Karabasan (488 puan)   yazdı
+6 oy
1 yorum 137 okuma
18 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Eylüll   yazdı
+6 oy
0 yorum 49 okuma
+1 oy
5 yorum 11 okuma
+2 oy
2 yorum 26 okuma
22 Mayıs Rüya kategorisinde Cğdm11 Karabasan (401 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 15 okuma
+7 oy
1 yorum 174 okuma
3 Ocak Rüya kategorisinde Gayenaz Karabasan (405 puan)   yazdı
+3 oy
4 yorum 37 okuma
27 Aralık 2019 Rüya kategorisinde jeandark34 Karabasan (447 puan)   yazdı
+6 oy
2 yorum 180 okuma
27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde jeandark34 Karabasan (447 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4.1k üye

87 Aktif
3 Üye ve 84 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17848
Dün : 25442
Toplam : 16167760
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...