Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+1 oy
21 okuma
Paranormal kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
ben bu tür konularla ilgilenmesemde ilgilenenler okuyabilir.
Kalp daveti, halk arasında yaygın olarak bilinen cin veya ruh çağırma işleminin aksine; yaşayan birinin kalbini yani bilincini çağırmak için kullanılan bir yöntemdir.
önce Karabasan (251 puan)  
Peki dinen uygun mu bunu yapmamız?
önce Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
önce düzenledi
Uygun değil yapan kişiye cin musallatına sebep olabiliyor. Giden ruhun gelmesi islamda mümkün degil bu yol ruyayla açık olabilir gerçekte açık olmaz bu davet işlerini cinler ve şeytanlar kullanabilirler daveti yapan kişiye bulasabilirler kişi once başarılı olduğunu sanır ancak cinler kendini kullandıran varliklar değildir bulaştıkları insana yardimda etmezler ve mutlaka zarar verirler psikolojik ve nörolojik olarak insanı perişan ederler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

8 Yorum

+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Yaşayan Birinin Ruhunu Çağırma

    Kalp çağırma ayininde başarılı olabilmek için cin / ruh çağırma işlerinde iyi bir seviyede ve mümkünse telepatik yeteneklerde üstün bir durumda olmanız yarar sağlayacaktır.
Bu çalışmaya her ne kadar cin çağırma ve ruh çağırma kadar yaygın olarak bilinmese de halk arasında “kalp daveti” denir. Ancak burada altı çizilmesi gereken husus; bu ayinin, halen yaşamakta olan bir kişinin bilinciyle kurulan bir temas içermesidir. Kalp çağırma ayininde başarılı olabilmek için cin / ruh çağırma işlerinde iyi bir seviyede ve mümkünse telepatik yeteneklerde üstün bir durumda olmanız yarar sağlayacaktır. Bu yöntemle sadece başka bir kişinin bilincini değil kendi yüksek bilincinizi de çağırabilirsiniz.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Kalp daveti, halk arasında yaygın olarak bilinen; cin veya ruh çağırma işleminin aksine; yaşayan birinin kalbini yani bilincini çağırmak için kullanılan bir yöntemdir. Kalbini yani bilincini çağırdığınız kişi, hala yaşar durumdadır ve istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. Bilincini çağırdığınız kişi, eğer sezgileri aşırı derecede kuvvetli biri değilse büyük ihtimalle onun kalbini çağırdığınızı fark etmeyecektir.
+1 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Kalp Çağırma İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir

Yaşayan birinin ruhunu çağırabilmek için öncelikle; A’dan Z’ ye bütün alfabeyi küçük kağıtlara yazarak kesin. Daha sonra da 0’dan 9’a kadar yine rakamları yazın. Ve bütün rakamları masanın çevresine daire olacak şekilde dizin. Dairenin ortasına “Evet” “Hayır” ve “Bilmiyorum” kelimelerini de koyup, masanın üzerinde rahatça kayacak bir fincan ayarlayın. Kısacası klasik bir quija yani halk arasında bilinen ismiyle cadı masası yapın.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
cümlenin özünü anladıysanız kelimeleri birebir kopyalayıp tekrar etmenize gerek yoktur aslında. Burada amaç enerjiyi odaklamaktır aslında…”

Mümkünse 4 kişi olun. Tek kişi yapmamaya özen gösterin. Masanın çevresine daire olacak şekilde dizilin. Herkes, sağ eller üstte, sol eller altta olacak şekilde el ele tutuşsun. Kendi içinize odaklanarak manevi enerjinizi yükseltin. Derin ve ağır nefesler alın. Hep beraber zihninizi boşaltın ve ortak bir niyette bulunun. “Bütünün ve bizlerin hayrımıza, evrensel ayetlerin hükmü altında burada celseyi başlatıyoruz. Tüm bilinçler ve kalpler birdir. Bu kapıyı sadece kalplerin boyutuna açıyor ve diğer tüm varlıklara kapatıyoruz” gibi bir niyet olabilir. Yukarıda yazılı cümlenin özünü anladıysanız kelimeleri birebir kopyalayıp tekrar etmenize gerek yoktur aslında. Burada amaç enerjiyi odaklamaktır aslında.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Daha sonra hep beraber sağ elinizin işaret parmağını fincana koyun. Çok bastırmayın. Ayini yöneten kişi “Kalpler alemine kapı açıyorum ve bu kapıdan sadece istediğimiz şahsın girmesini istiyorum. Hiçbir negatif varlığın bu kapıdan girmesine izin vermiyorum!” diye üç kere tekrarlasın. Bunu derken çok keskin bir enerji ve irade ile söylesin.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Kalp daveti, halk arasında yaygın olarak bilinen cin veya ruh çağırma işleminin aksine; yaşayan birinin kalbini yani bilincini çağırmak için kullanılan bir yöntemdir.

Ardından üç kere “Kalpler alemine sesleniyorum” dedikten sonra ayini yöneten kişi “Kalpler aleminden ….. ‘nın kalbini şimdi buraya davet ediyorum.” Bunu üç kere dedikten sonra “geldin mi?” diye sorsun (Noktalı yere isim ad & soyadı gelecek)
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Ruh Geldikten Sonra

    “… Celse sırasında kesinlikle parmağınızı kaldırmayın…”

Fincan “Evet”e giderse gelmiştir. Gelmezse tekrar derin bir nefes alıp, enerjisini odaklayıp yeniden üç kere davet etsin. Geldiğinde kontrol amaçlı doğum tarihini sorun. (Kişinin doğum tarihini bilenler gözlerini kapasınlar ve zihinlerini boşaltsınlar) Doğru yazarsa gelmiştir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta; nüfus tarihinde yazan doğum tarihlerinin bazen gerçek tarihi yansıtmayabileceği gerçeğidir. Bildiğiniz gibi ülkemizde özellikle orta yakın geçmişte pek çok kişinin doğduğu gün değil, nüfusa kaydettirildiği gün doğum tarihi olarak yazılmıştır…
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Eğer çağırdığınız kişinin ruhu geldiyse sorularınızı sormaya başlayabilirsiniz. Celse sırasında kesinlikle parmağınızı kaldırmayın. Daha sonra kişiye teşekkür edin ve “…”yı kalpler alemine geri gönderiyoruz” deyin üç kere. Gittiğinden emin olmak “Burada mısın?” diye sorun. Cevap yoksa gitmiştir.

Şunu unutmayın kapıyı açan sizsiniz, bu yüzden kapının kontrolü kesinlikle sizdedir. Kapatmak ve birini çağırıp geleni uzaklaştırmak sizin kontrolünüz dahilindedir. O yüzden kuvvetli bir irade ile bu kontrolü elinize alın

İlgili rüyalar

+1 oy
7 yorum 21 okuma
19 Mayıs Paranormal kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+4 oy
0 yorum 74 okuma
16 Ekim 2019 Rüya kategorisinde gulnare Karabasan (412 puan)   yazdı
+2 oy
0 yorum 24 okuma
25 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir   11 33 160 yazdı
+2 oy
4 yorum 13 okuma
+6 oy
1 yorum 29 okuma
+6 oy
3 yorum 49 okuma
17 Nisan 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (533 puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 80 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Tabircisi (10.8k puan)   yazdı
+1 oy
7 yorum 18 okuma
19 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+10 oy
1 yorum 59 okuma
+7 oy
1 yorum 62 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4.1k üye

81 Aktif
3 Üye ve 78 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 16601
Dün : 25442
Toplam : 16166513
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...