Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+3 oy
14 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
yeniden kategorilendirildi
Rüyada hayvan görmek .Rüya sahibinin kalabalık bir ortama gireceğine işaret eder. Kazancı olacak iş yemekleri ve iş davetlerine gideceğine rivayet eder. Nişan, söz, düğün, süünet düğünü gibi kalabalık neşeli ortamlara gireceğine delalet etmektedir.
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
istihare akategorisine  değil tabir kategorisine atmanız gerekiyor bunu düzelttim.
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Dikkat etmemiştim teşekkür ederim.
@mustafaharputi
Rüya Bilgesi (4.4m puan)  
rica ederim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

14 Yorum

+3 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada vahşi hayvan görmek.Rüya sahibinin rüyasında vahşi hayvan görmesi yakınında olan kişilerin cahil, bilgisiz ve eğitimsiz kişiler olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi için tehlike olarak yorumlanır.
+3 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında evcil hayvan görmesi sadık ve sevgi dolu başkalarıyla olan ilişkilerinizde duygularınızı kolay ifade edebildiğiniz kişiliğiniz anlamına gelmektedir.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
görülen hayvan evcil ise, hayatınızın düzene gireceği demektir. Helal yollardan gelecek olan para veya mal, mutluluk, neşe, sevinç gibi anlamlara gelirken, rüyada görülen hayvan vahşi ya da yırtıcı ise, başınıza gelecek olan talihsizliklere, hayatınızdaki düzenin bozulacağına, evliyseniz boşanabileceğiniz anlamına gelmektedir.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında farklı hayvanlar görmesi farklı ırktan, farklı inaçtan insanların bir araya toplanmasına delalet etmektedir.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında hayvanlar tarafından kovalandığını görmesi saygınlık kazanacak ve önemli kişi haline gelecek işler yapacak bu sayede de lider olma sıfatı kazanarak peşinden pek çok kişiyi sürüklemeyi başaracak demektir. Rüya sahibi fikirleri peşinden gidilecek kadar başarılı ve yetenekli kimsedir.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında hayvan sürüsü görmesi bir mekana davet edilmeye işarettir. Burada ise birçok insanla tanışıp, muhattap olmaya delalet eder.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında hayvan saldırısına uğradığını görmesi sıkıntılı bir döneme gireceğine, üzüntülü günler geçireceğine işarettir.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında hayvan eti görmesi hayırlara yorumlanır. Rüya sahibinin helal kazançlar elde ettiğini ifade eder. Allah yolunda giden, harama bulaşmayan helale doğru giden bir kişiye rivayet eder.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında hayvan pisliği ya da gübresi görmesi eğer hayvan evcil ise mala, paraya, borçlarınızı ödemeye, eğer eti yenmeyen bir hayvan ise, mal ve para kaybına veya büyük bir borcun altına girmeye yorumlanmaktadır.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında hayvan kestiğini görmesi hayatınızdaki bazı şeylere dikkat ederek yeniden yön vermeli, daha verimli, daha büyük işler yapabilecek potansiyeliniz olduğu halde yapmadığınız, artık bunlara imkân sağlamanız gerektiğine işaret eder.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında hayvan kanı görmesi yakın birinin dost, arkadaş hatta belki de kardeşinizin yakın zamanda büyük bir yalan söyleyeceği, size kazık atacağı şeklinde yorumlanmaktadır.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında hayvan beslediğini görmesi yakın bir zamanda elinize geçecek büyük bir paraya işaret eder. Bu para sizin için son bir fırsat niteliğinde olacaktır. Eğer bu parayı da har vurup harman savurursanız elinizde hiçbir şey kalmayacağına delalet eder.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüyada agresif hayvan görmek.Rüya sahibinin iş ortamında kendini kurtarmak adına size saldıracak birinin olacağına işaret etmektedir. Bu kişinin asıl amacının size zarar vermek olmasa bile kendisini aklamak için size iftira atmaktan çekinmeyeceğine alamet eder.
+2 oy
Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)  
Rüya sahibinin rüyasında deney hayvanı görmesi tutkulu fakat tehlikeli duygularnı ifade etmektedir. Çevrenizce tanınmak ve ünlü olmak için çeşitli yollara başvurabileceğinize yorulur. Başvurduğunuz bu yollar illegal olacağından dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Çevrenizde sizi seven insanlara istemeden de olsa zarar verebileceğinize yorulmaktadır.

İlgili rüyalar

+5 oy
0 yorum 16 okuma
14 Mart Bilgi kategorisinde Aseena Karabasan (400 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
7 Kasım 2019 Rüya kategorisinde ece82o9 Karabasan (401 puan)   yazdı
+1 oy
12 yorum 12 okuma
25 Mayıs Tabir kategorisinde Sonbahar Rüya Görüşmecisi (38.3k puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 32 okuma
8 Aralık 2019 Rüya kategorisinde Hope Rüyazede (805 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 33 okuma
31 Mart Rüya kategorisinde Lale123 Karabasan (401 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 27 okuma
23 Şubat Rüya kategorisinde Dinazor736 Karabasan (402 puan)   yazdı
+3 oy
5 yorum 43 okuma
17 Şubat Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.4m puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 33 okuma
1 Şubat Rüya kategorisinde Sevgi göksel Karabasan (400 puan)   yazdı
+2 oy
5 yorum 27 okuma
+7 oy
1 yorum 32 okuma
7 Ekim 2019 Rüya kategorisinde Sara Karabasan (400 puan)   yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

65.5k yorum

24.7k düş-ünce

4k üye

63 Aktif
2 Üye ve 61 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 8171
Dün : 20721
Toplam : 16077434
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1693 e
  2. Sonbahar - 268 e
  3. Karga - 108 e
  4. magdalena - 93 e
  5. Rüya Tabircisi - 47 e
  6. Ehlibeyt - 27 e
  7. Likya - 23 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...