Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
83 okuma
Yaren1989 Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (26.9k puan)  
Rüyada Bi yerde çalışıyormuşum ama memnun değildim başka iş bakmayı düşünüyodum. 20 günlük izin alıp o arada iş arayacakmışım. Akşam işten çıkıp eve giderken otobüs kartımı epey bi doldurayım var mı yok mu düşünmem hiç değilse dedim büfenin birinde doldurttum. Eve gidip anneme İşten izin alacağımı söyledim. Ertesi gün Şirkete izin yazdırmaya gittim 2 katlı büyük bir binaydı. Karşısında çok daha uzun avm gibi bir bina vardı giren çıkan çoktu. Şirket binasına girdim koridorda beton zeminden biraz yürüdükten sonra tadilat işçileri gördüm ve zemin ahşaptan ve çok esnek bastığın yer içine çöken bi zemin oldu asma köprüler vardır ya ahşaptan sallanır onun çok daha yumuşak ve esneğini düşünün, tavan da eski köy evi tavanı gibi toprak ve ağaç gövdelerinden oldu.  Ayağımı bastığım gibi zemin yaylanmaya başladı hızlıca geçtim yaklaşık 10 metre kdr bi alan öyleydi. Patronun odasına girdim odanın önü betondu. Patrona izin yazdırmaya geldiğimi söyledim başka iş bakacağımı biliyordu zaten. Bana gerçekte çok eskiden tanıdığım eski iş yerimde çalışan benden 20 yaş büyük birinin beni çağırdığını söyledi. Neden dedim bi yer var diyodu bi görüşün orayla dedi olur dedim. Söylediği kişiyi gerçek hayatta 6-7 senedir görmedim çalıştığımız dönemde yakın değildik de güvendiğim biriydi. Odadan çıktım yine aynı yerden geçecektim yine bastım dalga dalga yaylanmaya başladı zemin ve pat diye koptu gözümü kapattım zemine iki ayağımın üstüne düştüm kedi gibi. Gözümü açtım duvardan atlamışım gibi çöker vaziyette ayaklarımın üstündeydim şaşırdım etrafa baktım kalktım yürüdüm. Patronun dediği kişiye gittim beyaz bi minibüsle beni aldı nereye gidiyorum dedim halletcem ben dedi sadece. Bi köy gibi ilçe gibi yeşillik bi yere geldik taş bi evin bahçesine girdik uzun duvarları vardı duvarları bile çim kaplamıştı yeşildi duvarlar yerler ağaçlar çok sessiz huzurlu. 2-3 kapalı köylü kadın vardı bize bakıyolardı. İndik bahçeden çıkıp yürğmeye başladık sokak boyunca uzanan geniş basamaklı merdivenlerden çıktık. Bi dere kenarına geldik çay bahçesi vardı çay içtik dere kenarında. İçeri yemek yemeye girelim dedi kapalı yere girdik. Herif masada geldi dibime oturdu yanıma. Bu niye buraya oturdu ya dedim içimden. Elini yüzğme dokundurmaya kalktı sinirlendim elimin tersiyle ittim bağırmaya başladım yardım istedim etraftan kimse yoktu bizden başka, herif asılıyodu resmen. Ben bağırdıktan sonra içeri iki siyah takım elbiseli genç uzun boylu adam girdi ellerinde silah vardı. Yanımdaki adama gel buraya diye bağırdılar. Oh kurtuldum dedim. Yanımdaki kalktı adamlar bunu götürüyordu ben nasıl gitcem burdan diye düşündüm adamlara seslendim biri geri döndü bana. Beni de bırakır mısınız dedim gel bırakalım dedi uyandım.
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
işten çıkmak gibi bir niyetin varmı bu rüyayı genelde tersine yorumlarım  işe devama yani
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
başka iş düşünüyormusun bide bi güvensizlik yaşadığını düşünüyorum.
Yaren1989 Uzman Yorumcu (26.9k puan)  
Çalışmıyorum ki şuan :)
Yaren1989 Uzman Yorumcu (26.9k puan)  
Virüsten değil virüsten önce de çalışmıyordum 1 senedir boşum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

7 Yorum

+1 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
o zaman genel hayatında bir güvensizlik var zeminler güven kaynağıdır belki iş yönünde çok uzun görünebilir bu rüya ama ne tür bir bilinçaltı var rüyanda onu çözmek zor. zemin ahşap güvensiz  yaylanıyor çöküyor v.s bunlar ayaklarının yere sağlam basmadığına işaret ediyor yani güvensizlik.  yada şuan pek kimseye güvenemediğini yada çevrendeki insanların güvensiz olduğunuda söyleyebiliriz bu işaretlerden birisidir.  işten ayrılmayı tam tersine değerlendiren biriyim buda  çalışmak istediğini gösterir. ama rüya genelde şu an hayatında kaygı gösteriyor güvenin kırılmış olabilirmi. birilerine karşı yada hayatın kendisine karşı. çünkü şu an kendinle alakalı olarak garantide hissetmiyorsun. değişim zaten rüyalarına yansıyor istiyorsun yeni başlangıç arıyorsun.  ama yapacağın işlerde bir güvensizlik hissediyorsun yada olumsuzluk. çünki gittiğin patronun arkadaşının yanında yeşillikler var huzuru arıyorsun ama gene huzurunu bozan bir durum var buda ileriye dönük bir umutsuzluk gibi geliyor. silahlı adamlar belki güvendiğin kişileri gösterebilir ama daha çok güvenecek bir destek aradığını gösterir. rüyanın genelinde iki durum önem arzediyor. birincisi zemin yani bulunduğun an içindeki güvensizlik ve gittiğin adamın yanında rahatsız edilmek  yani ileriden de umutsuzluk diğer kısımlarda bana göre arayış yada çareleri düşünmenin etkisi gibi
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
sabır gerekir. her an her şey değişebilir.
Yaren1989 Uzman Yorumcu (26.9k puan)  
Tamam:))
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
işe girsen ve birde duygusal anlamda birazda hareket yaşasan olumlu anlamda bu rüyaların çok değişeceğini düşünüyorum.
0 oy
Yaren1989 Uzman Yorumcu (26.9k puan)  
Vala kime güvensem kazık yediğim için babama bile güvenmiyorum artık haklı olarak. İş konusunda da aynı şekilde bi yere girdiğim zaman 1 yıldan aşağı çalışmam ama hem işle hem çalışanların fesatlığıyla askıntı olmasıyla savaşıyorum dolayısıyla yoruluyorum. Salıverdim bende napayım :)
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
fesatlık her yerde var. bekarmısın bilmem ama dediğim şeyler gerçekleşirse iş ve duygusal anlamda hatta daha açık söyleyeyim evlenirsen bu durum eskisi kadar olmayacaktır.  iş ve evlilik olunca hayat penceren tamamen değişir bu düşüncelerin farklı yönlenlere kayar. çünki sorumlulukların artacak ve başka konularla uğraşacaksın.
0 oy
Yaren1989 Uzman Yorumcu (26.9k puan)  
Sorumluluğu hakedecek biri olursa inşallah bakcaz artık da ben ondan da ümitsizim :))) bi uğursuzluk var da çözemedim :))
0 oy
Yaren1989 Uzman Yorumcu (26.9k puan)  
Hangi an Mustafa Bey yaş kaç oldu yazardım da şimdi mesajınız kapalı burdan yazmayım :D 40'ımda falan değişir heralde :D
0 oy
mustafaharputi Rüya Bilgesi (16.1m puan)  
geçen bir bayan yazmıştı okuduğumdan aklımda kalanı yazayım. hep evlenmek istedim ama olmadı neden benim kaderim bağlı diyordum diye yakınırdım 43 te evlendim diyordu, ama anladım ki hiç evlenmemem gerekiyormuş. yani mutsuz olduğunu belirtiyordu. hayat işte bazılarıda tersine mutlu olur . mesajıda açayım yaz.  mesaj hakkı az olduğundan biraz geniş tutabilirsin.

İlgili rüyalar

+3 oy
1 yorum 240 okuma
Karga 8 Aralık 2016 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (806k puan)   yazdı
+13 oy
4 yorum 111 okuma
+4 oy
7 yorum 59 okuma
saga 13 Şubat Tabir kategorisinde saga Karabasan (278 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 32 okuma
Zübeyde101 19 Mart 2020 Rüya kategorisinde Zübeyde101 Rüyazede (1.2k puan)   yazdı
+5 oy
2 yorum 84 okuma
Yaren1989 12 Şubat 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (26.9k puan)   yazdı
+7 oy
5 yorum 64 okuma
tubiko81 27 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde tubiko81 Rüyazede (1.9k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 77 okuma
Rüya Tabircisi 13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Uzman Yorumcu (29.3k puan)   yazdı
+3 oy
4 yorum 44 okuma
+2 oy
3 yorum 55 okuma
Yaren1989 12 Mayıs 2020 Rüya kategorisinde Yaren1989 Uzman Yorumcu (26.9k puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 28 okuma
alpino 17 Şubat 2020 Rüya kategorisinde alpino Karabasan (809 puan)   yazdı
+5 oy
1 yorum 64 okuma
asiya 17 Şubat 2020 Rüya kategorisinde asiya Rüya Yorumcusu (13.8k puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -1000
Yorum yazmak: +120
Düşünce yazmak: +12
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +150
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +350
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...