Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+5 oy
26 okuma
Rüya kategorisinde Uzman Yorumcu (26.4k puan)  
iki rüyam var ve bunlar beni çok etkiledi.çocukluğumda gördüğüm bu rüyaların bir gün gerçekleşeceğine inanıyorum.Birincisinde annem babam ve kızkardeşimle bir bakkal dükkanındayız.O zaman gördüğüm bir insan var.o kişi benim sevdiğm bir insan ama beni çok kırmış bu yüzden ben ona yüz vermiyorum.sonra ailem araya giriyor,onunla barışmamı istiyorlar.ben yumuşuyorum.bulunduğumuz yerde beyaz florasan yanıyor.bu beni çok etkiliyor.
ikinci rüyamda ise  yolda arkadaşımla gelirken birden erkek arkadaşım geliyor ve benim parmağımda sahte veya gümüş bir yüzük var..yine ben kırgınım.erkek arkadaşım boynuma sarılarak gönlümü alıyor.bana bu yüzüğün altın olanını alacağını ve benimle evlenmek istediğini söylüyor.ben de nasıl olur diyorum..ailem yanımda yokken sonra annem kızar diyorum.ama eve gidiyorum ve görüyorum k
 bütün ailem orada ve düğün hazırlıkları yapıyorlar.ben yine tereddütlüyüm.saçımı tarıyorlar.parmağımda 2 tane söz yüzüğü var.düşecek diye korkuyorum çünkü biri büyük diğeri küçük.bu arada babamın halası takılarımı alıyor ve bana zamanı gelince geri vereceğini söylüyor.
ben bu rüyaları 12  yaşındayken görmüştüm şu an 40 yaşındayım ve hala bekarım..rüyalarımı yorumlarsanız çok dua ederim..sevgilerle

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

+2 oy
Rüyakar (4.5k puan)  
seçti
 
En İyi Yorum
Rüyada ampul görmek, geleceğin parlak, güzel ve hayırlı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin yarınları çok aydınlık ve ferah olacak, kişi gelecek günlerinden yana hayır bulacak demektir. Sevinçli haberlere, parlak fikirlere, uzun ömürlü projelere ve işlere tabir edilir. Rüyada ampul görmek, hayallerin gerçekleşeceği anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişinin kazancı geldiği gibi gidiyor olsa da bereketlidir diye yorumlanır.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

65k yorum

24.6k düş-ünce

4k üye

89 Aktif
2 Üye ve 87 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 18372
Dün : 22133
Toplam : 16066915
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 1077 e
  2. Sonbahar - 239 e
  3. Karga - 80 e
  4. magdalena - 57 e
  5. Ehlibeyt - 24 e
  6. Likya - 23 e
  7. merve.merve - 15 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...