Ücretli rüya yorumcusu olmak ister misiniz? Siteye üye olup puanınız kadar para kazanabilirsiniz.
Takip et @RuyadaRuya
0 oy
19 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Yorumcusu (11.3k puan)
Bir kanali doldurarak orayi geçilecek bir hale getirdigini gören rizkini ve kuvvetini koruyarak onu uygun bir sekilde harcar. Bir yolu, evleri yikarak doldurdugunu gören, zulüm eder. Bir evi yikarak toprak yigini haline getirdigini gören, karisini bosar. Bir yolu yikip doldurarak taninmaz ve geçilmez bir hale getirmek çok günah isledigine isarettir.
Rüya Tabircisi (4.9k puan)
taşındı
Rüyada çukur görmek, temkinli olmak demektir. Çukur tehlikedir, rüya sahibi için tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalacağına ve temkinli olması gerektiğine işarettir. Rüyasında çukur gören kimse için rüya yorumu; hareketlerine çeki düzen vermesi gerektiği, hayatını boş işlerle tüketmemesi gerektiği, özellikle iş yaşamında çok temkinli olması gerektiği şeklindedir. Yani rüya sahibi yaşamını gözden geçirmeli ve bundan sonra daha dikkatli olmalıdır. Rüya sözlüğü yorumcularının bazılarına göre rüyada çukur görmenin manası engel demektir. Karşınıza çıkacak engellere karşı dirayetli olmalı ve kararlı şekilde onları aşmayı bilmelisiniz. Bu yorumculara göre ortağınız veya beraber çalıştığınız arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Tüm bu sorunlara karşı hazırlıklı olmalı ve çözüm yolları düşünerek süreci en kısa sürede ve en sıkıntısız şekilde atlatmaya çalışmalısınız.Bir kanalı doldurarak orayı geçilecek bir hale getirdiğini gören rızkını ve kuvvetini koruyarak onu uygun bir şekilde harcar. Bir yolu, evleri yıkarak doldurduğunu gören, zulüm eder. Bir evi yıkarak toprak yığını haline getirdiğini gören, karısını boşar. Bir yolu yıkıp doldurarak tanınmaz ve geçilmez bir hale getirmek çok günah işlediğine işarettir.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 oy
0 yorum 10 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
0 oy
0 yorum 5 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Yorumcusu (11.3k puan) yazdı
+3 oy
1 yorum 16 okuma
10 Mayıs Rüya kategorisinde songül yazdı
+2 oy
1 yorum 15 okuma
16 Mayıs Rüya kategorisinde Masumbiri Rüyazede (158 puan) yazdı
+2 oy
2 yorum 30 okuma
+2 oy
1 yorum 734 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8.6k puan) yazdı
+2 oy
0 yorum 35 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Reklamları görmemek için üye girişi yapınız.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...