Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
0 oy
180 okuma
Tabir kategorisinde Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada park görmek, kişinin kısa zaman içinde güzel günler göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında park görmesi, kişinin iş hayatında yaptığı hatalar yüzünden maddi sıkıntılar çekeceğine delalet eder.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

80 Yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
 
En İyi Yorum
Rüyada Park Görmek
Rüyada insanın parkta dolaşması çok eğlenceli bir tatile; kapıların üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzülüp gözyaşı dökeceğine veya kapalı kapıdan içeri girememişse, önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir.
Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile yorumlanır. Park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalması, bir arkadaşı için çok üzüleceğine ve onun için ağlayacağına yorumlanır. parka girememek önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir.
Güzel bir parkta dolaştığınızı gördüyseniz hoş vakit geçireceğiniz anlamına gelir.Bakımsız parklar, gerçekleşebilecek aksilikleri gösterir.
Yemyeşil, çiçekli, çimenli park kısmet, mutluluk, huzur ve rahatı müjdeler.
Rüyanizda bir parkta yalniz basiniza dolastiginizi görmek, kismetinizin her hususta açik olduguna, çok mutlu bir evlenme yapacağınıza, evli iseniz ayni sekilde ev halkindan birisini evlendireceginize, hane hayatinizda çok mutlu ve sevinçli dakikalar geçireceginize yorumlanır.
Kendini güzel bir parkta gezerken görmek; kısmetinin artacağına,bekar ise,kısa bir zamanda evleneceğine, harap olmuş bir park görmek; işlerinin bozulacağına, parkta bulunan çiçekleri kurumuş olarak görmek; eşi ile ayrılacağına, parkı su basmış olarak görmek; yakın zamanda bir felakete, parkı yanarken görmek; evdekilerden birinin vefatına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Oturduğunu Görmek
Rüya sahibinin rüyasında parkta oturduğunu görmesi, kişinin kendisine atılan iftiralar karşısında çaresiz kalacağına alamet eder. Rüyada parkta oturmak, rüya sahibinin dert ve sıkıntılardan kurtulacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Gezdiğini Görmek
Rüyada parkta gezdiğini görmek, kişinin hayatında önemli gelişmeler olacağına, kısmetinin artacağına işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında parkta gezdiğini görmesi, kişinin iş hayatında kayıp yaşayacağına rivayet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Park Görmek
Rüya sahibinin rüyasında yeşil park görmesi, kişinin bundan sonraki hayatını sağlık ve sıhhat içinde geçireceğine yorulur. Rüyada yeşil park görmek, rüya sahibinin son yaptığı işlerden bol kazanç elde edeceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Eğlence Parkı Görmek
Rüyada eğlence parkı görmek, kişinin kısa zaman içinde tatsız olaylar yaşayacağına, başına bela alacağına rivayet eder. Rüya sahibinin rüyasında eğlence parkı görmesi, kişinin ailesiyle tartışmalar yaşayacağına ve sonucunda evi terk edeceğine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada park görmek, kişinin dert ve sıkıntılarından kurtulacağına, hayırlı haberler alacağı demektir. Rüya sahibinin rüyasında park görmesi, kişinin yeni tanışıp güvendiği kimse yüzünden hayal kırıklığına uğrayacağı anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Çocuk Parkı Görmek
Rüyada çocuk parkı görmek, kişinin rızkının artacağına, hayırlı haberler alınacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin rüyasında çocuk parkı görmesi, kişinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtularak ferah bir nefes alacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Oynadığını Görmek
Rüya sahibinin rüyasında parkta oynadığını görmesi, kişinin iş hayatında yaşayacağı tatsız olayları eve taşıyacağına işaret eder. Rüyada parkta oynamak, maddi ve manevi anlamda rahata ereceğine yorulur.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Yürüdüğünü Görmek
Rüyada parkta yürümek, kişinin yaptığı işlerde başarısız olacağına fakat uzatılan yardım eli sayesinde rahatlayacağına tabir edilir. Rüya sahibinin rüyasında parkta yürüdüğünü görmesi, kişinin temiz kalpli biriyle tanışacağına ve sonucunda onunla birlikte evleneceğine delalet edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Lunapark Görmek
Rüya sahibinin rüyasında lunapark görmesi, kişinin aksiyon ve heyecan verici bazı aktivitelere katılacağına yorulur. Rüyada lunapark görmek, rüya sahibinin bütün dert ve sıkıntılarından kurtulacağına delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada park görmek tatil anlamını taşır. Rüyada insanın parkta dolaşması çok eğlenceli bir tatil demektir. Rüyada park kapılarının üzerine kapanıp içeride kalınması, bir arkadaşı için çok üzülüp gözyaşı dökeceğine veya kapalı kapıdan içeri girememişse, önemli bir fırsatı kaçıracağını haber verir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada parkta dolaşmak çok eğlenceli bir tatile anlamındadır. Güzel bir parkta dolaştığınızı gördüyseniz hoş vakit geçireceğiniz anlamına gelir. Bakımsız parklar, gerçekleşebilecek aksilikleri gösterir. Yemyeşil, çiçekli, çimenli park kısmet, mutluluk, huzur ve rahatı müjdeler.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Park Görmek
Rüyada park görmek, kişinin kısa zaman içinde güzel günler göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin rüyasında park görmesi, kişinin iş hayatında yaptığı hatalar yüzünden maddi sıkıntılar çekeceğine delalet eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Park Görmek
Rüyada  park görmek: bu rüya kişinin verdiği uğraşların sonunda özlediği başarıya ereceğine, kısa sürede öğrenilecek mutlu edici değişimlere, cefa ile birlikte ümit ettiği varlığa, uğraşlarının sonunda düşlediği ticari kazanca şeklinde tabir olurken aynı zamanda birden fazlasıyla şekilde de dile getirilir. Rüyada park görmek, büyük uğraşlarının vererek yapılan işte başarıyla ulaşmaya, aile içi birlikteliği, rüyada oyun parkı görmek, kısmet kapılarınızın açılarak evliliğe adım atmaya, müjdeli haber almaya, rüyada eğlence parkı görmek, iş hayatının verdiği stres ve sıkıntılardan uzak hayatı eğlencelik yaşayabileceğiniz güzel mekanlarda bulunacağınıza, sizi bekleyen maceraya yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Park Görmek
Rüyada yeşil park görmek: rüyada yeşillikler içinde park görmek rüya sahibinin hayatının bir ömür sağlıklı, huzurlu, neşeli, eğlenceli geçip tüm arzularını elde edeceğine, hayatını lüks ve rahatlık içinde geçerek insanları kıskandıracak derece yaşayış biçimi sergileyeceğine yorumlanır. Rüyada park görmek ya da yeşil park görmek, aynı zamanda hastalıklardan kurtulmaya, stresten sıkıntıdan uzak hayat yaşamaya, elinize geçecek olan yüklü miktarda paraya işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Eğlence Parkı Görmek
Rüyada eğlence parkı görmek: rüyanın tersine olup kişinin huzursuz olacağı bir takım tatsız olaylarla karşı karşıya kalacağına, ailesiyle yaşadığı tartışmaların büyüyerek hane içinde ayrılıkların yaşamasına sebep olacağına, beklediği müjdeli haberin gerçekleşmeyecek umutsuzluğu kapılacağına yorumlanır. Ünlü rüya alimimiz Seyyid Süleyman’ a göre rüyada eğlence parkı görmek,  ailenize yeni bir üyenin kapılacağına, beklentilerinizi elden ederek emellerinize kavuşacağınıza, iş hayatınızda devlet kademesinde yetkili kişi haline gelerek makamına yönünden yükseleceğinize işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Çocuk Parkı Görmek
Rüyada çocuk parkı görmek: kısmetlerinizin artarak rızkınızın genişleyeceğine, hayırlı haberlere nail olup hanenize bolluk bereket getireceğinize, duygusal yönünüzün ağır basarak kazandığınız herhangi birikimin bir kısmını hayır amaçlı kullanacağınıza yorumlanır. Dini rüya alimlerine rüyada çocuk parkı görmek, kişinin yüce gönüllü kimselerle iletişime geçerek, kişiyi huzursuzluğa sevk eden düşüncelerden arınarak huzura ereceğine işaret eder.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Oynamak
Rüyada parkta oynadığını görmek: bir çok şekilde tabir edilen oynamak, eğlenmek rüyası genel olarak kişinin hayatı boyunca maddi ve manevi anlamda hiç sıkıntıya çekmeyeceğine, tüm isteklerini elde edip hayatı hep güzel yönüyle yaşayacağına, ailesiyle ve sevdikleriyle sürekli aktivite halinde olup kalabalık eğlence ortamlarında yer alacağına yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Oturmak
Rüyada parkta oturduğunu görmek: rüyayı gören kişinin iş hayatında yaşayacağı tatsız olaylar yüzünden huzurunun kaçarak çalışma hevesinizi yitireceğinize, kişinin sevdiği kimselerden zarar görerek beklenmedik suçlamalara maruz kalacağına, ailesiyle sürekli tartışma halinde olup yakın zamanda hane içinde ayrılıkların yaşamasına vesile olacağına yorumlanır. Bu rüya kişinin Psikolojik durumunu içermiş olup yaşayacağı tatsız olaylar sonucu alacağı yaralara işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Yürümek
Rüyada parkta yürüdüğünü görmek: rüya sahibinin yaptığı işlerde ona destek veren her zaman yanında olan kendisini ona bir parça olarak benimsemiş olan bir kimsenin ilerde onun kaderi olup onla hayatını birleştireceğine, temiz kalpli oluşunun ve iyiliğinin karşılığını fazlasıyla alarak her kes tarafından elle tutulacağına yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda vefalı dosta, hayırlı bir işte girmeye, hane içinde müjdele yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Lunapark görmek
Rüyada lunapark görmek: rüyasında lunapark gören rüya sahibi, evde yaşça herkesten en alt sırada olan kişiden hayır görecek demektir. Bu küçük beyefendi ya da hanım efendi ailesini çok sevindirecek başarılar elde edecek demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Salıncak Görmek
Rüyada salıncak görmek: rüyada salıncak görülmesi, önemli bir konu üzerinde son kararı vermeniz gerektiğini belirtir. Rüyada salıncağa binmek, gönül eğlendirici kısa sürecek ilişkilere girecek anlamındadır. Salıncakta sallanmak evli veya bekar için çok önemli bir döneme girildiğini belirtir.Bir kimsenin rüyada kendisini salıncakta görmesi, o kimsenin sapıklık içinde bulunduğuna ve ne yaptığını bilmediğine işarettir. Kendisinin salıncakta sallandığını gören kimsenin dini inancının sağlam olmadığına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Salıncakta Sallanmak Görmek
Rüyada salıncakta sallandığını görmek: yüksek kısmete, kısa zamanda öğrenilecek hayırlı haber duymaya, güzel uğraşlara gireceğine, hayırlı uğraşlar yapacağına, büyük kuvvete, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, sevdikleriyle iyi geçinmeye, aşk hayatının iyi gittiğine, sağlığını kazanmaya, sevince ermeye, hoş sohbet yaşlı akrabaya delalettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
PARK: Rüyanızda bir parkta yalnız başınıza dolaştığınızı gör¬mek, kısmetinizin her hususta açık olduğuna, çok mutlu bir evlen¬me yapacağınıza, evli İseniz aynı şekilde ev halkından birisini ev-lendireceğinize, his hayatınızda çok mutlu ve sevinçli dakikalar ge¬çireceğinize yorumlanır.Uzun bir süre acı ve üzüntü yaşa¬dıktan sonra huzurlu bir döneme gire¬ceğinizi gösterir. Bu rüya düşünceleri¬nizle ilgilidir; parkın görünüşü karar almanız gerektiğinde çok dikkatli dav¬ranmanızı ve bunu serinkanlılıkla yap¬manız
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada park görmek, rüya sahibinin kendisinden küçük olan kişilere işaret eder. Bu kişiler rüya sahibinden yaşça küçük olsalar bile akıl anlamında kendisine denktirler ve rüya sahibi bu kimselere hiç tereddüt etmeden sırrını söyleyebilir ya da derdini açabilir diye tabir edilir. Rüyada park görmek, rüya sahibi olan kişi için yaşça küçük olsalar bile kalben büyük ve güvenilir kişilerin varlığı şeklinde açıklanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Oturmak
Rüyasında parkta oturduğunu gören kişi, kendisini kara kara düşünmek zorunda bırakacak, çok zor bir durumun içine düşecek demektir. Rüya sahibinin bu karmaşık durumdan kurtulması bir hayli zaman alacağı gibi kendisini de çok yıpratacaktır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Gezmek
Rüyada parkta gezdiğini gören kimse, başkalarına göre saçma ve anlamsız olan bir karar alacak ve bunu uygulayacaktır. Rüya sahibinin bu kararı, kendisini değil onu küçümseyen kişileri mahcup edecektir diye yorumlanır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Yürümek
Rüyada parkta yürümek, rüya sahibinin kendisi için çok iyi niyetleri ve temiz duyguları olan bir kişinin çevresinde dönüp durduğuna ama rüya sahibinin bu durumun henüz farkına varmadığına işaret eder. Bu kişinin rüya sahibinin kaderindeki kişi olduğu yorumu yapılmaktadır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Lunapark Görmek
Rüya sahibinin heyecana olan düşkünlüğüne işaret eder. Kişinin eğlence konusunda çocuklardan geri kalmadığına, bulduğu her fırsatta kendisine zevk veren şeylerle meşgul olduğuna tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada parkta yalnız dolaşmak, özellikle bekar kimseler için kısmet aramaya, seveceğiniz kimseyi bulma arzusu gitmeye, evli kimseler içinse hanede hareketli anların yaşanmasına, sevdiğiniz kimsenin mutluluğuna ortak olmaya tabir edilir. Rüyada harap olmuş yıkık dökük park görmek, işlerin bozulmasına, parkta görülen çiçeklerin solması, eşinizle bağları koparacağınıza, parkı su basmış şekilde görmek, başınıza gelecek felaketlere işaret eder. Rüyada görülen park sembolü, bazen de çocuksu duygularınızı gün ışığına çıkarmaya, alışkanlıklarınızdan bir an olsun vazgeçerek duygularınızla içinizdeki sesinizi dinleyerek hareket edeceğinize tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Park Görmek
Rüyada yeşillikler içinde bir park görmek rüya sahibinin uzun, sağlıklı ve zenginlik içinde bir hayatı olacağına delalet eder. Rüya sahibi lüks ve rahatlık içinde herkesi kıskandıracak kadar güzel bir hayat sürecektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Sallanmak
Rüya sahibinin hızlı, kısa ama dolu dolu yaşayacağı ve unutamayacağı bir yaz aşkına delalet eder.
Rüyada park görmek, bir kimsenin parkta dolaşması, eğlenceli tatile çıkacağına, parkın içine girememesi, önemli bir fırsatı kaçıracağına işaret edilir. Rüyada güzel ve eğlenceli parkta dolaşmak, hoş vakit geçirmeye, yapılan işlerden keyif almaya, bakımsız parkta dolaşmak, başarısızlığa, canınızın sıkılmasına sebep olacak olaylara karışmaya tabir edilir. Rüyada görülen parkın yemyeşil, çiçekler içinde görülmesi, huzurlu yaşamı, mutluluğu, hayırlı kısmetin müjdesidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Park Görmek Diyanet?
Rüyada park görmek, bu rüya kişinin ticari hayatında sabrını biraz daha ölçerek olası durumlara karşı ani hareketlerden kaçınması gerektiğine, hayatını sadece başarıdan ibaret olarak kılması gerektiğine yorumlanır. Park rüyası, bazen de kariyer hayatınızda önemli konumlara yükselmeye, başarıdan başarıya koşmaya, güzellikle girdiğiniz yollarda zorluk çekmeden ilerlemeye ifade edilir. Rüyada park görmek, bazen de çocuklarınızla güzel vakitler geçirmeye, onları eğlendirerek mutlu olmalarına vasıl olmaya ifade edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Çocuk Parkı Görmek
Rüyada çocuk parkı görmek, hayırlı ve güzel olaylara vasıl olmaya, yaşamınızı her haliyle güzel kılacak etkinlikler içinde yer alacağınıza yorumlanır. Rüyasında çocuk parkı gören kimseler, kendi iç dünyalarında yaşattıkları çocuksu yanlarını gün ışığına çıkararak kendisinden yaşça küçük kimselerle eğlenceli anlara vakıf olurlar. Bu rüya aynı zaman da hoş görüye, olumlu düşüncelere, insanlara ve çevreye güzeli aşılamaya sembol edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Yeşil Park Görmek
Rüyada yeşil park görmek, rüyada yeşillikler içinde çiçekli böcekli park görmek, sağlıklı mutlu yaşama, huzuru bulmaya, yaşamın stres ve sıkıntısından bir an olsun kendinizi uzak kılmaya tabir edilir. Rüyada yeşil park görmek, zenginliğe, lüks ve konforlu yaşama sahip olmaya, her türlü istek ve arzuya ulaşmaya, elinize geçecek para ile kazancı kat ve kat arttırmaya sembol edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Lunapark Görmek
Rüyada lunapark görmek, lunapark rüyası kişinin aksiyona ve heyecan getirecek etkinliklere merak duymasına, kişinin eğlence konusunda kendisinden yaşça küçük olanlardan geri kalmadığına yorumlanır. Rüyasında lunapark gören kimse, hayatın zevklerinden faydalanıp yaşamın stres ve sıkıntılarından daima kendisini uzak kılar.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Oynamak
Rüyada parkta oynamak, kişinin duruşu ve olaylara karşı yaklaşımı ile insanların gözünde önemsiz hale gelerek korkuları yüzünden kendi bilgi ve becerisini  fark edemeyeceğine yorumlanır. Rüyada parkta oynamak, bazen de içinde bulunduğunuz kabuğun uzdan sıyrılmaya, güven duygunuzun artmasına,olası olaylara karşı kalıcı çözümler üretmeye işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Yürümek
Rüyada parkta yürümek, bu rüya sevdiğiniz kimselerle birlikte bir amaca ve eyleme yönelmeye, ticari kazanç sağlayacağınız ortaklıklar kurarak kendinizi geliştireceğinizi yorumlanır. Rüyada parkta yürümek, bazen de kendinizi güvende hissetmeye, varlığı ile size güven sağlayacak kimselerle yola çıkmaya, kaderinizin değişmesine sembol edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Parkta Oturmak
Rüyada parkta oturmak, bu rüya kafa karışıklığına, karmaşık duygular içinde kalmaya, ne yapmanız konusunda çaresiz duruma düşmeye yorumlanır. Parkta oturduğunu gören kimse, kafasını kurcalayan endişe ve korkuları ile hayatını yaşanmaz hale sokuk yapılan hiç bir şeyden keyif almaz. Rüyada parkta oturmak, bazende yardıma, çevrenize güven aşılamaya, yaptıklarınız ile bir çok insanı sevindirmeye işaret edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada park görmek, park rüyaları genel olarak çok iyi sayılır. Çiçekli, yemyeşil çimenli, ağaçlıklı bir park yaklaşan büyük kısmetle, huzuru, rahatı müjdeler.
Rüyasında böyle güzel bir parkta tek başına olduğunu gören, parkta dolaşan vb. kimse hiç kimseye nasip olmayan büyük bir kısmet ve mutluluk alır.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Parkta başkalarının olduğunu görmek yine önemli, fakat zaman zaman rastlanan türden bir mutluluk veya kısmettir.
Rüyasında evinin bir park içinde olduğunu, yani parkın kendisine ait olduğunu gören genç bir kız, kendisini çok mutlu edecek birini sever ve onunla evlenir. Genç bir kadın için bu rüya zengin ve anlayışlı bir eştir. Evliler için güzel park rüyası bolluk, bereket, gelecek güzel haberler, aileyi sevindirecek önemli olaylar olarak alınır. Yalnız parktaki çim, ağaç ve diğer yeşiller canlı, çiçekler güzel olmalıdır. Sararmış otlar, solmuş çiçekler, çıplak ağaçlarla dolu bir park evli ve bekarlar için umutların kırılması, düşlerin gerçekleşmemesidir.
Rüyada tatlı sesler, gülüşmeler gelen bir çocuk parkı hoş, zevkli haberdir. Parkta koşan, oynayan çocuklar iyi, olumlu olaylar olarak alınırlar. Rüyasında bir parkta çalıştığını gören, bir park yapan insan başkalarına büyük iyilikte bulunur.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Park Görmek
Rüyada park görmek; kişinin içinde yaşamak istediği arzularının olduğuna işaret eder. Rüyasında park gören kişi; geçmişte yapmak isteyip yapamadıkları, özlemleri olan kişidir. Bu özlemleri bir türlü aklından çıkartamaz. Rüyada park görmek kişinin; arzulayıp da yapamadığı, içinde uhde kalan bir şeyi yapıp çok mutlu olacağı anlamına gelir. Rüyada park görmek arzulara ulaşmak anlamına gelir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada park görmek;
Rüyada park görmek hayırlı bir durumun işaretidir. Kişinin rüyasında park görmesi, rüya sahibinin etrafında kendisinden yaşça küçük olmasına rağmen, aynı akıl seviyesine eşit kişilerin varlığı ile açıklanır. Kişi bu kimseler ile sırrını paylaşabilir veya rahatça akıl danışabilir. Rüyada park görmek genel olarak yaşça küçük olsalar dahi akıl büyüklüğü ile rüya sahibine denk gelen insanların varlığı ve o kişilerin güvenilir olmaları ile tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada parkta oturmak;
Rüyada parkta oturmak kişinin bir dönem yalnız kalıp kara kara düşüneceği zamanların varlığı ile yorumlanır. Ve ne yazık ki rüya sahibinin bu durumdan kurtulması hayli zaman alacaktır. Eğer görülen park güzel bir park ise kişinin mutlu bir haber alacağına işarettir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada parkta gezmek;
Bu rüya oldukça garip görünen rüyalardan biridir. Rüya sahibi başkalarına saçma gelecek bir karar alacak ve bunu uygulayacaktır. Sonrasında aldığı bu kararın sonucu ise, alınan kararı saçma bulan kimseler için küçümseyici bir hal alacaktır. Ayrıca rüyada parkta gezdiğini görmek çok eğlenceli bir tatile çıkmaya da tabir edilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada parkta yürümek;
Bu rüya, rüya sahibinin etrafında kendisi için çok hayırlı, iyi niyetli ve rüya sahibine karşı temiz duygulan besleyen bir kimsenin varlığı ile yorumlanır. Fakat rüya sahibi bu kişinin henüz farkında değildir. Hatta bu kimse rüya sahibinin kaderindeki kişi dahi olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada park içinde ev görmek;
Kişi rüyasında park içinde ev görmüş ise ve parkın kendisine ait olduğunu biliyor ise, bekar ise evleneceğine delalet eder. Evleneceği kişi kendisi için oldukça hayırlı birisi olacaktır. Ayrıca kendisini çok mutlu edecek ve hiçbir sıkıntı yaratmayacaktır. Eğer rüyayı gören kişi evli ise evine huzur ve bereket geleceğine tabir edilir. Maddi ve manevi bakımdan kişi sıkıntılar yaşamak zorunda kalmayacaktır. Fakat bu rüyanın gerçek olması parkta ki çimlerin, çiçeklerin ve ağaçların yeşilliği ve güzelliği ile doğru orantılıdır. Yani görülen rüyada çimler sararmış ise, rüya kesinlikle ters şekilde yorumlanır ve gerçekleşmez.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada parkta çalışmak;
Rüya sahibi parkta çalıştığını ve park inşa ettiğini görmüş ise başkalarına faydası dokunacak büyük bir iş yapacak demektir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada parkta sallanmak;
Rüya sahibinin yaşayacağı bir aşk ile tabir edilen bu rüya, yaşanan aşkın hızlı fakat unutulmaz olacağının habercisidir.
0 oy
Rüya Bilgesi (6.3m puan)  
Rüyada Park Görmek
Rüyada park görmek, rüya sahibinin kendisinden küçük olan kişilere işaret eder. Bu kişiler rüya sahibinden yaşça küçük olsalar bile akıl anlamında kendisine denktirler ve rüya sahibi bu kimselere hiç tereddüt etmeden sırrını söyleyebilir ya da derdini açabilir diye tabir edilir. Rüyada park görmek, rüya sahibi olan kişi için yaşça küçük olsalar bile kalben büyük ve güvenilir kişilerin varlığı şeklinde açıklanır.

İlgili rüyalar

+1 oy
40 yorum 79 okuma
+1 oy
1 yorum 30 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (150k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 101 okuma
9 Ekim 2019 Tabir kategorisinde Esra A. Karabasan (412 puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 18 okuma
4 Mayıs 2019 Tabir kategorisinde SSDGN Rüyazede (684 puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 89 okuma
3 Eylül 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (480k puan)   yazdı
+4 oy
1 yorum 25 okuma
30 Mayıs Rüya kategorisinde X. X. X. X Karabasan (454 puan)   yazdı
+4 oy
2 yorum 50 okuma
+5 oy
3 yorum 47 okuma
6 Ağustos 2019 Rüya kategorisinde damla2002 Karabasan (493 puan)   yazdı
+7 oy
4 yorum 671 okuma
3 Nisan 2019 Rüya kategorisinde Karga Rüya Bilgesi (480k puan)   yazdı
+3 oy
0 yorum 29 okuma
23 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde mna   yazdı
+4 oy
1 yorum 27 okuma
22 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Leyla Karabasan (414 puan)   yazdı
+7 oy
1 yorum 58 okuma
10 Aralık 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (6.4k puan)   yazdı
+9 oy
2 yorum 78 okuma
10 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde Berkay   2 2 yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...