Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
+2 oy
30 okuma
Rüya Tabircisi Tabir kategorisinde (-2,831,886 puan)  
Rüyasında defne gören kimsenin hayatında zevkli, güzel bir devre başlar. Kişi rahata ve huzura ulaşır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
gece ne renktir?
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

1 yorum

0 oy
POYRAZ50 önce Rüya Bilgesi (113k puan)  
Rüyada defne görmek kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, çok büyük ve değerli işlere imza atacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, gelecekte de darlık çekilmeyeceğine tabir olunur.


 
Rüyada defne gördüyseniz
Sizi kötü göstermek isteyen kişiler fırsat bekliyor olabilir, imajınızı korumalısınız.
Sizi zorlayan veya üzerinizde baskı kurmaya çalışan kişiler olabilir.
Rüyada defne toplamak buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, kısmetinin ve şansının kapanacağına, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına alamettir.

Rüyada defne fidanı görmek iş projelerinin gerçek olacağına, sorunlardan dolayı çöken maneviyatının iyileşmeye başlayacağına, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, bir sebeple maddi ve manevi olarak büyük bir sorun yaşanacağına yorulmaktadır.


 
Rüyada defne ismini görülmesi iş hayatında yeni kapılar açılacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine, kısmetlerin ve işlerin açılacağına, çok rahat bir döneme gireceğine, aile hayatının sorunlarla dolacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada defne dalı görüldüğünde maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, aile hayatı içinde yaşanan sorunların aile büyükleri sayesinde çözüm bulacağına, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına inanılır.

Rüyada defne sabunu görüldüyse belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, zor zamanların ve problemlerin geride kalacağına alamettir.

Rüyada defne yağı görülmesi kaza ve belaların çıkmayacağına, bir ortaklık kurulacağına, yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, gelir kaynaklarının yok olacağına yorumlanmaktadır.

İlgili rüyalar

+7 oy
3 yorum 1.4k okuma
OT 8 Eylül 2019 Rüya kategorisinde OT (-10,280 puan)   yazdı


Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya tabiri sözlüğü

Puan Tablosu

Rüya yazmak : -500
Yorum yazmak: +80
Düşünce yazmak: +16
Rüya oylamak: +2
Yorum oylamak: +4
Rüyanıza en iyi yorum seçmek: +80
Yorumunuzun en iyi seçilmesi: +300
Yorumunuzun her artı oyu: +10
Rüyanızın her artı oyu: +5
Rüyanızın her okunması: +1

Kategoriler

22.8k rüya

123k yorum

15.7k düş-ünce

5.6k üye

175 Aktif
0 Üye ve 175 misafir
Bugün : 20609
Dün : 24497
Toplam : 21524442
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi mustafaharputi - 181 e
  2. Zeynel45 Zeynel45 - 140 e
  3. POYRAZ50 POYRAZ50 - 122 e
  4. İrem_zgl İrem_zgl - 91 e
  5. Karga Karga - 41 e
  6. vetre vetre - 25 e
  7. B B - 21 e
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler size sadece farklı bir bakış açısı sağlar.
...