Rüya yorum sitemize üye olun, düzenli olarak rüyalarınızı yorumlayalım. Eğer bir tek rüya yorumlatmak istiyorsanız konu ile ilgili başlığın altına yazabilirsiniz.
0 oy
11 okuma
Paranormal kategorisinde Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Büyü söz konusu olduğunda insanların korkularını kontrol etmesi pek de mümkün olmayabilir. Ancak büyü kişilere istediklerini verebildiği kadar ya da yapılabildiği kadar bozulabilir de. Rüyada büyü yapıldığını görmek üzerine halk arasında pek çok doğru bilinen yanlış söylenti bulunmaktadır. Evet, büyülerin enerjisi kişilere rüya gördürebilir. Bu büyüyü yapan kişinin, büyü yapılan kişinin iradesi üzerinde daha etkili olmak istemesinden kaynaklıdır.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
yedi artı iki? (küçük harflerle)
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

5 Yorum

0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
 
En İyi Yorum
Ancak rüyada birine büyü yapıldığını görmek, bilinç altı bir durum olarak değerlendirilir. Yani kişinin bu durumda gereksiz yere büyü üzerine kuruntu yapması psikolojisini zedeleyebilir ve bu da kişinin günlük hayatına ciddi oranda yansıyabilir. Üstelik yaşadığımız veya hissettiğimiz tüm duygular, bizi bir paratoner haline getirebilir. Kötü enerjiyi emebilmemizi ve bunlardan büyük ölçüde etkilenmemizi sağlayabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüyada Büyü Yapıldığını Gören Kişi Büyülenmiş Midir?

Kesin olarak bu sorunun cevabına hayır demek mümkün değildir. Zaten büyülenmiş olan birinin tesadüfen böyle bir rüya görmesi hali de ihtimaller dahilindedir. Ancak büyü yapılırsa kişi rüyasında büyü yapıldığını görür demek son derece yanlıştır.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Pek ala böyle durumlarda kişinin ruh halini ve kuruntularını rahatlatabilmesi için hocamızı arayarak ya da ona yazarak bakım yaptırması ve nihai sonucu kolayca öğrenmesi gibi yöntemler de mevcuttur. Kişinin ruh halinde, enerjisinde ve hayatında beklenmedik kötü gelişmeler olmuyor ise, bu tarz kuruntuların içinde kendini heba etmesi de doğru değildir. Yine de rahatlamaya veya emin olmaya ihtiyacı varsa hocamıza veya hocamız gibi bir uzmana danışması önem arz edebilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Rüya yorumlarından bahsetmek çok fazla ilmi bir konu değildir. Bu yüzden yorumundan değil, ancak olası sebeplerinden bahsedebiliriz. Kişinin içinde bulunduğu hayatta anlam veremediği bazı durumlar yaşanıyor ise, kişinin bilinç altında buna cevap bulma arzusu günden güne artıyor olabilir.
0 oy
Rüya Bilgesi (4.5m puan)  
Yani başka bir deyiş ile, kişi yaşadığı şeyleri insan üstü durumlara dayatmak isteğinde olabilir. Bu çoğu zaman içinden çıkamadığımız durumlarda hepimizin ortaya koyduğu bir bilinç altı tepkidir. Her sorunun en az bir çözümü olduğunu bilerek yaşamaya ve istekli yaşamaya devam etmek insan enerjisi için önemli bir ihtiyaçtır.

İlgili rüyalar

+4 oy
2 yorum 24 okuma
7 Mayıs Rüya kategorisinde Rezene Karabasan (400 puan)   yazdı
+1 oy
0 yorum 37 okuma
1 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir   11 33 160 yazdı
+3 oy
0 yorum 11 okuma
+2 oy
0 yorum 32 okuma
26 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Şükriye   yazdı
+6 oy
3 yorum 81 okuma
7 Ağustos 2019 Paranormal kategorisinde Zeynep_gl Rüyazede (551 puan)   yazdı
+1 oy
3 yorum 20 okuma
21 Ocak Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+8 oy
5 yorum 30 okuma
26 Ağustos 2019 Analiz kategorisinde mustafaharputi Rüya Bilgesi (4.5m puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 25 okuma
+3 oy
2 yorum 43 okuma
21 Nisan Rüya kategorisinde Rüyazede Rüyazede (1.1k puan)   yazdı
+3 oy
1 yorum 19 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.

Kategoriler

20.8k rüya

66.3k yorum

24.8k düş-ünce

4.1k üye

77 Aktif
2 Üye ve 75 misafir
Aktif olan üyeler
Bugün : 17134
Dün : 25442
Toplam : 16167046
En Aktif Üyeler
Bu hafta:
  1. mustafaharputi - 3097 e
  2. Sonbahar - 467 e
  3. Rüya Tabircisi - 433 e
  4. Karga - 232 e
  5. magdalena - 128 e
  6. kuzgun - 74 e
  7. yirmiyedi - 65 e
Sayfamızı beğenip, takip ediniz.

Rüya tabiri sözlüğü
Rüya yorumu, rüya tabiri, rüya görüşmeciliği ve rüya analizi gibi kişiye özel bölümlerimiz vardır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...