bir arkadaşıma sarılarak birlikte ağladığımızı gördüm rüyamda.

6 beğenilme 0 beğenilmeme
67 okuma
16 Eylül 2016 Rüya kategorisinde Nurcan yazdı
Daha önceleri kendisinden hoşlandığım bi arkadaşımı rüyamda birlikte sarılırken ağlar şekilde gördüm. İkimiz de ağlıgorduk. Sonra ben ağlamamı dindirmek için kafamı onun boynuna gömdüm ve o derin bi nefes alıp bana seni seviyorum dedi ben tam sevinir gibi olup en yakın arkadaşımla bi zamanlar sevgili olduğunu hatırladım ve onu yere ittim yine ağlayarak. Daha önce de sürekli birileriyle sarıldığımı rüyamda görüyodum ama ilk defa sarıldığım kişi sadece rüyamda tanıdıpım değil gerçek hayatta da tanıdığım biri. Belki bilinçaltı diyeceksiniz ama zaten daha önce de iki üç kere rüyamda birilerine sarıldığımı ve bundan haz aldığımı görmüştüm. Yani birine sarılınca çok mutlu olmuş uyandıktn sonra da kendimi çok mutlu hissetmiştim. Bu sefer kendimi iyi hissetmedim ama garip geldi. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, şimdiden teşekkürler

1 yorum

0 beğenilme 0 beğenilmeme
22 Eylül 2016 Simge Lusid Rüyacı (96,082 puan) yorumladı
Yapmak istediğiniz ama toplum tarafından uygun görülmeyen şeyler var. Bunlar yüzünden kendinize bir baskı oluşturmuşsunuz. Belki biraz daha rahat olup kendi mutluluğunuz için çabalayabilirsiniz.

İlgili rüyalar

3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 52 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Sona Rüyazede (120 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 115 okuma
15 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Ashaf. yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 47 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
5 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 28 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 19 okuma
4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 18 okuma
26 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde sedom yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...