Gece uyurken gördüğüm rüya

0 beğenilme 0 beğenilmeme
19 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Mavis yazdı
Sevgili yorumcu,
Sürekli eskiden yaşadığım şehirde görüyorum kendimi. Uzun yıllardır ailemle zaman geçirdiğim evdeyim. Her seferinde farklı insanları görüyorum, rüyamda farklı olaylar yaşıyorum ama gördüğüm ev, eşyalar hep aynı. Rüyamda Hep odamda ve salonda bulunuyorum. Eskiden tanığım insanlarla ve o evde zaman geçirdiğim kişilerle ve şimdiki tanıdığım kişilerle şuanki halimleyim. Bu rüyaların nedenleri nedir? Bir gün o evde felaketin oladuğunu denizin yükseldiğini görürken, birgün evin içerisinde yasin-i şefir duasını okuyup kuran-ı kerimi görüyorum. Bunun gibi bir çok şey... bu rüyaların bir inlamı var mı? Bilinç altım yoksa bana bir mesaj mı veriyor anlamadım. Eskiden yaşadığım ev artık bize ait deği, o evi yıllar önce sattık ama kendimi genellikle oradaki evde görüyorum.
Şimdiden teşekkürler, sevgiler

1 yorum

0 beğenilme 0 beğenilmeme
15 Mart Remember Rüya Yorumcusu (16,700 puan) yorumladı
Evet senin bir parçan orda kalmış ve sana hayatının gidişatına göre mesajlar veriyor. Evdeki her farklılık senin dünyadaki değişimleri yansıtıyor

İlgili rüyalar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 30 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (13,908 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
9 Şubat Rüya kategorisinde Zeynep yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
4 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
1 Mart Rüya kategorisinde levent yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
3 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
5 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
17 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 57 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
30 Eylül 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 29 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...