Rüyamda Mark Zuckerbergle konuşuyordum

0 beğenilme 0 beğenilmeme
4 okuma
15 Mart Rüya kategorisinde Eylem yazdı
Rüyamda Mark Zuckerbergle bir masada oturmuşduk. Bana kızmışdı. Çünki, işimi doğru düzgün yapamıyordum. Benim de elimde kuruşlar vardı. Ona dedimki "10 kuruş olmasaydı 5 kuruşun arkasında duran olmazdı". Bunu söyledikten sonra sadece bana baktı.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 19 okuma
4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 24 okuma
5 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 72 okuma
14 Haziran 2016 Rüya kategorisinde xenix Uzman Yorumcu (25,219 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...