Rüyamda yüksek binadan atladık

0 beğenilme 0 beğenilmeme
6 okuma
13 Mart Rüya kategorisinde Serdar yazdı
Merhabalar eski sevgilim yani kız arkadaşım yanında bir eklekle beraber yüksek bir apartmanda oturuyoruz çatıdan çocuk atlarım ben bişey olmaz diyor atlıyor tepe üstü düşüp ölüyor sonra sevgilim bana sende atla bişey olmaz diyor atlamıyorum bende sonra kendisi atlıyor hiç bişey olmadan geliyor
Bu arada kendimi lüks bir teknede buluyorum
Tekneyle her yeri geziyorum kalabalık sonra tekne güzel bir yere gidiyor Harika doğa ada gibi biyer yemyeşil deniz kum güneş

1 yorum

0 beğenilme 0 beğenilmeme
14 Mart Remember Rüya Yorumcusu (18,860 puan) yorumladı
Dönüm npktasındasın hayatını yapıcağın bir tercihe değiştirmek üzeresin kararını iyi düşün

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde İbrahim yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
30 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde ygmrrr_35 Rüyazede (140 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 72 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,086 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...