Lütfen bilgili biri yardımcı olsun!!

0 beğenilme 0 beğenilmeme
20 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde Zeynep yazdı
Eskiden bir erkek arkadaşım vardı. Bana çok eziyet çektirmişti . Ondan ayrıldıktan sonra polis bir çocukla tanıştım. Çok kibar çok nazikti o psikolojik süreçte bana çok yardımcı oldu. Yaşadığım tüm sıkıntıları biliyordu .Ama ablası bir kız fotoğrafı atmıştı ona güzel mi diye bende bunu görünce soğudum . Zaman geçti bu üniversiteye başladım bir çocukla tanıştım şuan sevgiliyiz . Dün gece gördüğüm rüyanın etkisinde kaldım . Rüyam şöyle ;
 Rüyamda bir yerde uyanıyorum neresi olduğunu bilmiyorum . Bir sokak gibi . Yaşlı bir kadın ve gelini var . Yaşlı kadın bana telefonunu veriyor ailemi aramaya çalışıyorum. Ama aradığım kişi o polis çocuk adı hakan dı .  O  oluyor .  Yaşlı kadının gelini bunu burda bırakalım ölür kalır birşey olur üstümüze kalmasın ya da onu kullanalım diyor  . Kadına yalvarıyorum . Sonra kadın o zaman benim oğlumla evlen diyor .Gelinle bir anda kavga eden ediyoruz . Oğlu çıkıyor zorla beni eve sokmaya çalışıyor . O sırada polis çocuk beni Alıyor . Ama o evin oğlu da araba da . Bizim oturduğumuz mahalleye haber vermiş(polis çocuk)  . Millet sopayla karşılıyor o insan bana zarar vermek istediği için . Bana zarar vermek isteyen kişinin yüzüne baktığımda çok önceden konuştuğum adı poyraz olan (nefsine hakim bir insan olmadığı için konuşmayı kesmiştim.Sonrasında çok aradı ama ben açmadım ) kişi çıkıyor . Vuruyorum sopayla.
Sonrasında kurban bayramı gelmiş gibi etler, koyun kafaları , paçalar vs var . Annemden önceki gün mangal istemişim onu yapacakmış misal .
Velhasıl polis çocuk iyiydi iyi niyetliydi ama ona gelen fotoğraf yüzünden soğukluk geldi . Şuan bir çocukla sevgiliyim o da saygılı iyi bir insan ama dün gece ki rüyayla Hakan’a polise karşı olan rüyanın etkisinden çıkamıyorum . Bana bir açıklık getirin hocam lütfen

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 14 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 16 okuma
25 Nisan 2018 Rüya kategorisinde Ceren yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8,875 puan) yazdı
5 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 59 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35,139 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 19 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 27 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8,875 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Jyotish Rüyazede (380 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...