Eskilerden bir dostu yardıma muhtaç bir şekilde gördüm

0 beğenilme 0 beğenilmeme
15 okuma
28 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyamda, benim olduğunu düşünmediğim bir evdeyim ama orada kalıyorum yeni taşınmış olabiliriz.Kızkardeşim yanımda.Onunla beraber sohbet ederken karşı komşunun camının önüne bağlanmış bir kadın görüyorum.Dövülüp hırpalanmış epey. İçimi bir korku salıyor.Kardeşime de söylüyorum. O da görünce korkuyor ama ne yapacağımızı şaşırıyoruz. Polis çağırmalıyız diyorum fakat kardeşim bence bunu yapmamaları gerektiğini söyleyen bir not yazalım  gizlice kapılarının önüne koyalım olayı büyütmeyelim diyor.Öyle yapıyoruz.Büyük bir hata yapıyoruz kardeşim daha önce üzerinde adı yazan bir kağıdı kullanıyor notu yazarken.gönderiyoruz tabi bizim yazdığımızı anlayıp bir sürü tanımadığımız yaşlı ve genç kadınlar doluşuyor eve. Kardeşime kızıyorum ama kadınlar dert yanmaya gelmiş o bağlı olan kadın hakkında.O bize şöyle kötülükler yaptı böyle hatalar etti vb. İnanmıyorum ama inanmış gibi yapıyorum.Mahallenin bir de delisi var  bu bağlı kıza herkes göz yumarken o yardım etmeye çalışıyor gizlice ve sonunda bu kızı kurtarıyor ama deliyi bir daha göremiyoruz ve kız gizlice bizim eve geliyor. Bağlı olan kız, benim uzun süre evvel irtibatı kopardığım  çok eski bir arkadaşım çıkıyor.Neden onu bağladıklarını soruyorum.Bir de onu kaçarken gören oldu mu diye de merak ediyorum."Bana iftira atıp kaçırdılar yaptıklarını haklı gösterip bana her gün işkence yaptılar.Oysa ben onlara yemek bile ısmarladım diyor." Dediklerine tam bir anlam veremiyorum çünkü bu kız çok akıllı kimseye böylesine kanmayacak biriydi diye düşünüyorum.İçimi büyük bir huzursuzluk kaplıyor tam ağzımı açıp onu rahatlatacak bir iki laf edecekken uyanıyorum Rüya bitiyor.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 17 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 12 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 19 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
22 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Damla yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 23 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 19 okuma
21 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
31 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
27 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Edanur yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 25 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...