Birinin bana aşık olması

0 beğenilme 0 beğenilmeme
10 okuma
25 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyamda uzaktan akrabalarımız gelmiş selam vermek için yanlarına gittim orda tek tanıdığım hacca gidip dönmüş uzaktan bi akrabamdı ona selam verdim ve 3kişi daha vardı odada 3ü de genç yakışıklı çocuklar ilkine selam verdim 2.sine geldim ben yeni nişanlandım evlenicem başım bağlı gibisinden bişey söyledi ve onu öpmedim sonra 3.süne geçtim uzun boyluydu beni görünce ayağa kalktı ve sarıldık sarılırken de etrafımızdakilere belli etmeden kulağıma doğru “ben sana aşık oldum”dedi ve sonra onun yüzüne baktım mutlu olmuştum ama belli etmedim beline sarılmış bi şekilde dururken farkettim ki sanki boyu daha çok uzamış gibiydi o an içimden geçirdiğim sonunda mutlu olacağımdı. Bu rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim çünkü günlerce etkisinde kaldığım çok güzel bi rüyaydı şimdiden teşekkürler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
23 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 12 okuma
11 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 17 okuma
28 Ocak 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 19 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 7 okuma
9 Mart Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde Zoom yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...