rüyam detaylarda yazılı. detaylarda yazılı. Şimdiden teşekkür ederim. Sığmadığı için alta yazdım.

0 beğenilme 0 beğenilmeme
5 okuma
14 Şubat Rüya kategorisinde Elif yazdı
Rüyamda ölmüş halamı sağ görüyorum. Kanserdi kendisi. Ananem ona iyileşmesi için larva yediriyordu. Ama ananemi görmedim rüyamda. Halamda bulunduğumuz evi didik didik arıyordu larvalar için. Bunları yiyerek iyileşilmez diye.  Sonra peçetelere sarılı bir halde larvaları buldu. 5-6 adetti. İçlerinden sadece biri gözümün önünde kaldı. O da baykuş olan. Bildiğimiz baykuş minnacık boyda duruyordu peçete üzerinde. Yavaştan kımıldıyordu bu larva dediklerim. Sonra halam ellerini yukarı doğru kaldırarak dua etmeye başladı. Ben duasını duymadım. Sessizce ediyordu. Ancak bu sırada evdeki Işık’lar yanıp sönmeye başladı. Karşımdaki odadaki eşyalar yıkılmış gibi sürükleniyordu. Halama hala dur yanlış mı yapıyoruz acaba, bu Allah’ın hoşuna gitmedi sanırım. Hala dur dedim. Halam yan dönerek karşıdaki odaya baktı. O sırada yıkılan eşyaların içinden bir oyuncak sanki hareket etmeye başlamıştı. Ben de hemen sesli bir şekilde ayetel kürsiyi okumaya başladım. Ayetin sonlarına doğru da sesime uyandım.
Rüyamda gördüğüm halam yıllar önce öldü. Ananemde öldü. Zaten ananemi rüyamda hiç görmedim. Ama ananemle halam anlaşamazsdı. Halam dediğimde dedemin yeğeni idi. Son yıllarında annem ve ananem ona baktı. Ama ananem onu pek sevmezdi. Rüyamda da halam bunu bildiği için bana larva yediriyormuş diye sinirlenip aramaya başlamıştı. Halam Benim pek rüyama gelmez. Sadece öldüğü zamanlarda geldi. Onda da tamamlanması gereken bir tesbihi varmış onu hatırlatttı. O günden sonra rüyamda pek görmedim. Gördüysem de sadece gülümseyen sessiz halini görürdüm. Bu ölen halam çok iyi rüya tabiri yapardı. Bana da el verdi. Sende yap diye. Ama terzi kendi söküğünü dikemez hesabı ben yorumlayamadım. Bildiğim ilahi bir işaret. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
1 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Kazım yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 30 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 12 okuma
5 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Elif yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 11 okuma
12 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde neesi Rüyazede (120 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde meraklı Rüyazede (225 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...