karımın yok olup sonra dirildiğini gördüm

0 beğenilme 0 beğenilmeme
2 okuma
6 gün önce Bilgi kategorisinde kemalarnisa Rüyazede (120 puan) yazdı
öncelikle arkadaşlarımla böyle çay bahçesi restorant gibi bir yerdeyiz daha sonra vakit ilerledikçe bi oyun oynamaya karar veriyoruz çuvalla zıplama gibi birşey saçma bi oyun herkes birileri ile yarışıyor benim eşimde bizim yıllardır küs olduğumuz ailecek birbirimize düşman olduğumuz kuzenimin eşiyle yarışıyor bunlar yarışırken eşim kuzenimin eşiyle birden çarpışıyor daha sonra ben hemen eşimin yanına gidiyorum ama eşim ellerimin arasında parça parça kutu gibi yok oluyor  tabi ben çok şaşkın ve üzgünüm bir yandan eşime ne olduğunu anlamaya çalışıyorum bir yandanda onu bulmaya sonra onu aramaya başlıyorum kurtarmaya çalışıyorum birden böyle karşıma magara gibi bir yerde zebani gibi biri çıkıyor karşıma ama bende çok güçlü bu hulk  gibi bişey oluyorum kendimi çok güçlü hissediyorum bana eşimin yerini bildiğini söylüyor onu kurtarmak istiyosam onun söylediklerini yapmamı istiyor ama ben bu kişiye hem güvenmiyorum hemde onu öldürüp eşimi kurtarmak istiyorum daha sonra bana mağaranın başına git diyor orda kurta benzer iki tane hayvanın önlerinden bi tane cep telefonu alıyorum alıp o zebaniye getiriyorum o da bana bunu ufacık bir çukura yerleştirmemi söylüyor bende yerleştiriyorum ama çok ufak işte cep telefonu kadar bi çukur ama iç suyla dolu ardından cep telefonunu bağlayıp o çukurdan ağşaya bırakıyorum birden o zebani gibi adam eğer karını kurtarmak istiyosan o çukurdan sadece elleri çıkcak ancak ellerinden tutup onu çıkarabilirsin diye gerçektende o küçücük çukurdan eşimin ellerini yakalıyorum ve var gücümle çekmeye onu kurtarmaya çalışıyorum çok zorda olsa onu o çukurdan kurtarıyorum ama yeni doğmuş bi bebek gibi üstünde hiç bişey yok göbek bağı var hani bebeklerde oluyo ya dışındada aynı onun gibi bi zar var sanki yeniden doğmuş gibiydi ama bebek deildi etrafımızda nerdeyse binlerce kişi bizi izliyodu herkes çok duygusal ve beni alkışlıodu bende eşime sarılmış bi yandan ağlıyorum bi yandan çok mutluyum çok güzel şeyler hissediyordum ve sonunda uyandım...şuan maddi olarak çok zor günler geçiriyoruz 2 yıllık evliyiz ve 6 aylık bi kızımız var maddi sorunlarımız hariç hiç bir problemimiz yok eşimle ikimizde birbirimizi çok seviyoruz

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
26 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 26 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
2 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
5 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 52 okuma
3 Temmuz 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 49 okuma
5 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
4 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 44 okuma
2 Haziran 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
31 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 95 okuma
13 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
5 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 25 okuma
2 Mayıs 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 18 okuma
26 Nisan 2017 Analiz kategorisinde Simge Lusid Rüyacı (95,786 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...