Uçağa bağlanmış bir şekilde uçmak

0 beğenilme 0 beğenilmeme
10 okuma
31 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyamda uçağın yanında uçmak için görevlendirilmiştim beni bir iple uçağa bağladılar ve uçakla beraber gökyüzünde sallanıyordum. Sanırım uçağa birisini korumak için bağlanmıştım. İlk başta ipi çok sıkı tutmuştum uçak kalkarken düşmekten korkmuştum daha sonra öyle bir korkum kalmadı. Uçak bulutların arasında uçup bulutların aşağısına iniyordu. O sırada bulutların arasındayken acaba filmlerdeki gibi içinden geçip yukarısına çıkmak nasıl bir şey olur diye düşünüyorken uçak bulutların aşağısına inmiş hızlıca yukarı çıkıp bulutların arasına dalıp en tepeye bulut bitene kabar çıkıyordu beni de arkasında çekiyordu. Hızlıca bulutların arasından geçerken demek uçmak böyle bir hismiş diye düşünüyordum. Beni yukarı bir anda çekmeye başlayınca önce korkup heyecanlanıyordum sonra da çok güzel bir duygu hissediyordum. Sonra uçak birden çok alçaktan arabaların 5-10 parmak yukarısından uçuşa inerken bende çarpıp öleceğimi sanıp kollarımla yüzümü ve gözlerimi kapatıp öleceğimi sanırken gözlerimi açıyorum yerin 5 parmak yukarısındayım ölmemişim ama o az mesafede yatay şekilde uçakla beraber yere değmeden sürüklenmeye devam ediyorum ve hala yere sürtmekten korkuyorum. Giden arabalara çarptım mı bilmiyorum ama sanki altından geçecektim uçak beni çekmeye devam ederken. Sonra uçağın indiğini hatırlıyorum ama yolcular inmemişti sanki başka yolcular binmişti ya da başka bir uçaktı artık görev aldığım. Tekrar kalkacaktı bu sırada ben uçaktan biraz uzaklaşmıştım kalkacağını öğrendiğimde hemen koşarak görevlilere uçak nerede dediğimde sen o görevli misin uçak kalktı dedi nasıl olur dedim elindeki telsizle iletişim kurup uçak kalktı mı diye sordu karşı taraf şimdi kalkıyoruz deyince bekleyin görevli geldi dedi ve bana yolu gösterdi bende koşarak uçağa yetişmeye çalıştım. Adam bana yolu gösterirken şurada gördüğün uzun bir yol var ya işte o dedi ama böyle koşarak yetişemezsin deyip gülmüştü ben tam koşmaya başladığımda o da arkadan birisine araç getirmesin söylüyordu sanırım. Uçak yerdeyken hava karanlıktı, karanlıkta koşuyordum uçağın peşinden ama adam arkasındakilere aracı söylerken çok geçmeden uyandım 1 dakika bile koşamamıştım daha.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

4 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
25 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Kubilay yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 23 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde firak yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
7 Şubat Rüya kategorisinde sesi Rüyazede (120 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
3 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde Zoom yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
5 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...