Sabaha karsi gorulen bir ruya

0 beğenilme 0 beğenilmeme
5 okuma
12 Ocak Sgs yazdı
arkamizda beyaz bir araba kapida duruyor bu arabadan konusmadigimuz bir akrabamiz esiyle cikiyor sinra yine yuruyouz hafif camur var deniyo ve donuyoruz sonra birden su an oturdugumuz eve geliyoruz salonu degismis uc kisi giriyo iceri biri konusmadigimiz akrabamiz kadin digeri konusmadigim eltim diger kadini tanimiyorum kiziyorum tanimadigim kadin merhava diyor baba bende ona sonra sinirlenip botlarimi cikarip odaya geciyorum koltuga uzaniyorum o sira amcamin kizi ve yine babamin amcatorunu soyunup yer deki yataga geciyorlar cinsel iliskide bulunmaya calisiyorlar esimde onlar telefoba cekiyor esime kiziyorum vuruyorum yapna diyorum esim gormuyor birden karsi odada bi golge gibi bisey oynuyo yerinde hayir uc harfliler deil diyorum amca torunu onlar diyor bagirarak annem soylicem o izun vermez bunu yaomaniza diyorum kosarak banyonun kapisina geliyorum anne deyip kapiya vuruyorum ama banyodan arkadasimin babasi beliriyor pantolnun kemerini takarken korkup kaciyorum koltugun arkasinada durujen yapmayin diyorum cinsel ilski halinde olan amcakizimi cirilciplak halde surukleyip kapidan disari atiyorum ve kapinin arkasinda durup artk gelemez diyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
20 Mayıs 2018 Yasemin Rüyazede (125 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
7 Şubat Rüya kategorisinde sesi Rüyazede (120 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
3 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
2 Şubat Rüya kategorisinde Zoom yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
31 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
5 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
30 Aralık 2018 öznur atlı Rüyazede (145 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...