Rüyamda gece gökyüzünde devasa gezegenler gördükten sonra deprem oldu

1 beğenilme 0 beğenilmeme
7 okuma
10 Ocak Rüya kategorisinde Burak yazdı
Evde odamda oturuken babam beni balkona çağırdı ve gökyüzünü gösterdi bulutlu ve dolunaydı bulutların arası da jüpiter satürn neptün ve uranüs olması gerekenden daha yakın bir yerdeydi tüm detaylarını bulutlar izin verdiği sürece görebiliyordum
Ardından babama annemi de çağıralım o da görsün dediğimde annen uyuyor dedi.ertesi gün ben balkona çıktım akşam üstü gezenlerin uzaktan yükselip dünkü konumlarına gelmesini beklerken annem ve babamda yanımdaydı gezegenler yükselince deprem olmaya başladı ve evimizin yaninda normalde olmayan bizim apartmanın aynısı çökmeye başladı ve ben aileme evden çıkmalıyız dedim. Ardından annem ve babamla merdivenlerden indik apartmanın kapısını hızla açtım tam kendimi dışarı atacakken altımızda olması gereken yerin çöktüğünü görüp düşmekten son anda kurtuldum. Ve binanin kenarından tutuna tutuna yola attık kendimizi tam o anda annemle plajda denize girmişiz üzerimizde yine o gezegenler inanılmaz bir dalga var denizde çok devasa bir dalga tam annemle benim üzerimi kaplayacakken birden bizim mahallenin başına geliyorum gece ve her adım attığımda mahalle sarsılıyor  yol ayaklarımdan kayacak gibi oluyor ardından uyanıyorum  (rüya sırasında hiç korkmadım hep bi merak içindeydim)

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 33 okuma
4 Ocak 2018 Rüya kategorisinde şahin şahin Rüyazede (127 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 35 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
30 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Sefa yazdı
4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 41 okuma
14 Temmuz 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
4 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
3 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Kezi yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 51 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
7 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Niida yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
1 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Gülay yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...