Rüyam07.01.2018

0 beğenilme 0 beğenilmeme
18 okuma
8 Ocak Rüya kategorisinde Oğuzhan yazdı
Bir yere tatile gitmişim tek başıma eski sevgilimde aynı mekanda. Bir şeyler oluyor ve ben bir anda eski sevgilimin ablası eniştesi ve yeğeniyle oynuyorum havuzda. Onlar çıkıp gidiyor. Çok eski bir arkadaşım senin burada ne işin var hala içeri atmadılar mı seni diyor ama böyle kötülüğümü istercesine. Ben de artistlik yapıyorum kim atacak beni içeri sen rahat ol falan gibi. Rüyada görmesemde gün içinde restaurantta bıçakla garsonun kafasını kesmişim. Sonra ertesi gün oluyor eski sevgilimle konuşup tartışıyoruz. Bana kızıyor ve Elinde baltayla restaurant  ortasında benim gibi bir garsonun kafasını kesiyor. Hemen birileri geliyor bizi tutukluyor ama kesinlikle polis değil. Sonra eski sevgilimin ailesi de geliyor ama babası yok ortalıkta kız ağlıyor falan sonra onlara noluyor bilmiyorum kendimi beni tutuklayanlarla birlikte mahkeme salonu gibi bir yerde namaz kılan insanların arasında buluyorum. Çevreme baktığımda daha önce yatılı kaldığım kuran kursundan insanları görüyorum. Aileme haber vermek istiyorum ama telefonuma el koymuşlar arayamıyorum. Sadece namaz kılmam bekleniyor benden. Telefonumu istediğimde ters ters bakıyorlar bana. Sonra uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
5 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
15 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Seda yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 54 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
29 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 12 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...