lütfen rüyamı yorumlarmisiniz

0 beğenilme 0 beğenilmeme
6 okuma
5 Ocak Tabir kategorisinde misafir yazdı
merhaba, 12 yıllık evliyim ve yıldır eşimle evlat sahibi olmaya çalışıyoruz henüz olmadi. Dün gece rüyamda bir erkek çocuğum olduğunu gördüm bayrammış ve aile ziyaretine gidecekmişiz eşim ve kardeşi var çok mutluyum bebeği giydirmeye çalışıyorum bebek baba baba diye sesleniyor. biranda bir sofrada oluyoruz ve benim ilkokuldan bir erkek arkadaşım ve annesi sofrada helva var onu yiyoruz bebek yerde oynuyor ben arkadasima ve annesine oglum baba diye ağlıyor diyorum gülüyoruz.Biranda yine başka bir yerdeyiz ve eşimden önceki erkek arkadaşımın evinin önündeyiz oda evli ve malesef onlarinda bebeği yok evlerinin önünde kalas odunlar var taşınacak onlari kamyonete yüklüyoruz kenarda bir bahce duvari var eski erkek arkadasim duvarin üstüne oturmuş düşünüyor yanina gidiyorum bak bizim 12yil sonra oglumuz oldu sizinde olacak  insallah üzülme diyorum esim kardesi ve bebeğimiz yolun karsisinda kalkip yanlarina gidiyorum. lütfen rüyamı yorumlarmisiniz

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
15 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Seda yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8,875 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
6 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde N yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 18 okuma
8 Ocak Rüya kategorisinde Oğuzhan yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 54 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
29 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...