Rüyada Saklambaç Oynamak

0 beğenilme 0 beğenilmeme
6 okuma
4 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Batıkan yazdı
Selamın Aleyküm. Rüyamda; ben yanımda birkaç arkadaşım vardı ve sanki Afrikadaymışız gibi savanalar ve bir kaç küçük boyutta ağaç vardı. Arkadaş aslanları sinir etti ve kaçtık. Sinir eden kişi ağaca çıktı ama ben çıkmayıp, sanki kendi odammış gibi başka bir yere geçtim ve orada asılı olan pantolonların arkasına saklanmıştım, beyaz bir pantolonun arkasına.
Sonra büyük bir grupla saklambaç oynamaya başladık. Grupta arkadaşlarım, kardeşim hatta ve hatta sevdiğim kızın kardeşinin arkadaşları vardı, ki onları daha tanımıyorum bile gerçek hayatta. Neyse, saklambacı oynuyoruz, işte ben oraya saklanıyorum ve sonraki ele başka bir yere falan saklanıyorum. Daha sonra oyun yavaş yavaş bitiyor ve sevdiğim kızın kardeşinin arkadaşı benle konuşuyor ve şöyle diyor: "Beni köpekbalığı ısırdı, zor kurtuldum." gibi bu cümleyi değiştirerek ikide bir söylüyor ve ne kadar kötü bir his ve acı olduğunu da söylüyor. Bu arada rüyada benim ellerimde de kedi tırnaklaması izleri var, yani bu olaya karşı kendi yaşadığı olayı anlatıyor.
Neyse daha sonra ben dedemin dükkanındayım ve dükkanın içindeki bilgisayarda müzik yapıyorum. Yanımda tam olarak kim olduğu aklımda değil ama sevdiğim kızında dükkanın içinde olduğunu biliyorum. Ben iki de bir onun gözlerinin içine bakıyorum ve ara sıra da o bakıyor. Arkadaşları bir şey planlamış ve sevdiğim kıza haber ediyorlar ve sevdiğim kız ise gidip gitmeyeceğini bilmiyor. Daha sonra ben izinliymişim diyerek, ben oraya takım elbiseyle bile giderim diyor, ki gitmek istedikleri yer yanılmıyorsam deniz, deniz gitmek istiyorlar.
Neyse sonra sevdiğim kız ufak bir yürüyüşe çıkıyor ve yanında  da beyazlı siyahlı bir şapkası var. Yürüyüşe çıkıyor ve çıktığında ise bir sarhoş zigzag çizerek geliyor bizim dükkanın içine ve daha sonra zigzag çizerek gidiyor ve farkediyoruz ki adam hep zigzag çizerek gidiyor, hem de uzunca bir zigzag. Neyse, yanımdaki kişi adamın sarhoş olduğunu söylüyor ve söyledikten birkaç saniye sonra sevdiğim kız yürüyüşünden geri dönüyor dükkana ve biz de dükkanın kapısında dururken içeri giriyoruz. Daha sonra dükkana kirli sakallı, neredeyse benim yaşımdan sadece birkaç yaş büyük birisi giriyor ve sevdiğim kıza şapkasını düşürdüğünü ve ona vermek istediğini söylüyor ve sevdiğim kıza veriyor. Adam sevdiğim kıza ismini soruyor ama sevdiğim kızın etrafındakiler sevdiğim kızın ismini vermeden önce sevdiğim kız adımı söylemeyin ya da adımı söylemek istemiyorum diyor. Neyse, bunlar birazcık konuşuyor ve sevdiğim kız adamın bacağına yatıyor ve adamın eli de sevdiğim kızın karnının üstünde konuşuyorlar ama ne konuşuyorlar hatırlamıyorum, bense içten içe sinirleniyorum o adama. Daha sonra dükkana annem geliyor yanında bir kişiyle beraber ve dükkana girdiğinde ortaya nabıyorsunuz diye atıyor ve ben de iyiyiz oturuyoruz gibi bir cevap veriyorum ve daha sonra sevdiğim kıza dönerek sen ne yapıyorsun diyor ama azarlamak amaçlı değil sadece hal ve hatırını sormak amacıyla ve daha sonra sevdiğim kız ya iyiyim siz diyor ya da sadece başını sallıyor. Daha sonra annem nasıl geçti diyor ve bunu derken aslında yaz tatilinin nasıl geçtiğini ona soruyordu ve sevdiğim kız ilk baştan anlamamıştı ve tekrar iyiyim tarzı bir şey dedi ve daha sonra annem söylediği cümleyi açınca sevdiğim kız da başını salladı ve anneme gülüyordu. Normalde rüya seyrinde devam ediyordu fakat bir sinek vızıltısı yüzüne uyandım. İnşallah güzel bir yorumu vardır, çünkü sevdiğim kızı kaybetmekten çok korkuyorum.
Bu rüya ne anlama geliyor olabilir? Şimdiden cevaplarınız için müteşekkirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 43 okuma
7 Haziran 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
22 Eylül 2018 Merve yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
3 yorum 59 okuma
13 Ekim 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 32 okuma
16 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Selin yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 27 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8,875 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 22 okuma
27 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 22 okuma
24 Nisan 2018 Rüya kategorisinde asikız Rüyazede (125 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
24 Mart 2018 Rüya kategorisinde Lütfican yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...