evlilik rüyası

0 beğenilme 0 beğenilmeme
18 okuma
28 Ekim 2018 Rüya kategorisinde merve yazdı
21 yaşındayım son bi 3 4 senedir bazen 6 ayda bir bazen sene de bir olmak üzere 3 4 defa ben böyle rüyalar görüyorum. Rüyamda hep uzun boylu sarışın ama yüzünü bir türlü göremediğim bir erkekle evleniyorum bazen kaçarak bazen görücü usulü ile bazen de aşık olarak evleniyorum ve sanki bu anları yaşıyor muşum gibiyim gerçekten hissediyorum. bir rüyamda evlendim kayınvalidemin elini öptüm bir rüyamda evlendim gerdek gecesi yaşadım bir rüyamda evlendim hakkımda kötü bir şey duydu evliliği bozdu ama sonra benim ailem senin gibi kızı sevmez ama ben seni seviyorum başka yerde yaşıcaz herkesten uzakta die üstü açık kırmızı bir arabayla beni götürüyordu bazende ben zorla evlendiriliyorum kaçarken eşim olacak insan yine o sarışın uzun boylu adam gelip beni buluyor seviyorum evleniyorum vesaire ama en son ki rüyamda sevgilimmişte evlenmişim gibiydi kocamın ailesinin elini öptüm evlendik gerdek gecesi yaşandı sonra uyandım ve tüm bunları yaşamış gibiydim aklımdan da çıkmıyor hiçbiri bunların tabiri nedir teşekkür ederim iyi günler

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
22 Ekim 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
15 Aralık 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
2 gün önce Rüya kategorisinde esra yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
1 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Merve yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
27 Ocak 2018 Rüya kategorisinde Edanur yazdı
6 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 54 okuma
1 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde Kübra yazdı
5 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 386 okuma
4 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Rüyazede (330 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
8 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Yusuf yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
14 Şubat Rüya kategorisinde GülistanD yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...