sevgili olmak

0 beğenilme 0 beğenilmeme
17 okuma
16 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Buse Ünsal yazdı
rüyamda bir arabadaydım arabanın markasına kadar hatırlıyorum önde sağ tarafta bir kadın oturuyordu solda da benden büyük bir erkek vardı ben arkada ortada oturuyordum sağ tarafımda takım elbiseli beyaz gömlekli bir erkek vardı ve sevgilim diyordum ama gerçek hayatta hiç tanımadığım biri ilk defa orda gördüm sonrasında bizi bir avmye bırakıyordu sonrasında almak zorunda olduğu için arıyordu ve bizi bir eve bırakıyordu evin girişinde ben ve sevgilim vardık ben onu öpüyordum o beni öpüyordu ve çok güzel kokuyordu yeni çıkmış sakalları vardı ve yiğenimin arkadaşları geliyordu sonrasında kapıya arabadaki oturan kadın geliyordu ve sevgilime hadi işimiz var diyip götüyordu uyandım ve aynı gün içerisinde gittiğim bir kınada rüyamdaki çocuğu gördüm sonrasında düğünde tanıştık bu ne demek oluyor ? lütfen yardımcı olur musunuz?

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 79 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
9 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 22 okuma
25 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Meral yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 18 okuma
23 Aralık 2016 Rüya kategorisinde xenix Uzman Yorumcu (25,219 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 54 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 21 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 24 okuma
22 Kasım 2017 Rüya kategorisinde Elif yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...