Kara sinek ve eski sevgiliyi rüyada görmek

0 beğenilme 0 beğenilmeme
6 okuma
9 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Seher yazdı
Rüyamda evimizde bir sürü kara sinek gördüm.sadece uçuyolardı.Önceden takıldıgım ve baya hoşlandığım bir çocuğu gördüm ayriyetten o rüyanın içinde.Eve geldim kiz kardeşime sordum ne oldu burda falan diye. ... abi geldi seni görmedi.Bizde eve gelmediğini söyledik falan dedi. Bana sordu bende .... ya kahve içmeye gittiğini söyledim dedi.Bende şaşırdım. Rüyamda 1 bacağı kesik bir bayanla evlenmişti hoslandigim cocuk.sonra bekledim biraz.biraz sonra atm ile karısıyla birlikte geldiler.karisi gülümsüyordu.Kizgin bir şekilde kapıyı açtı.Bende o ara sinekleri öldüremeye çalışıyordum sinek ilacı sıkıyordum.Yuzu yumuşadı.nereye kahve içmeye gittin yine dedi bana sert bir şekilde.bende tersledim onu.evli olsam bile sana değer veriyorum dedi bana sonra.sonra ise merdivenlerden inerek karısıyla birlikte gittiler.Cok şaşkındım rüyamda. Ve rüya bitti

Herneyse.su an bir sevgilim var ve bu çocukla neredeyse 10 aydır falan görüşmüyoruz.Gorussek bile bundan önce 1 defa görüşümüsuzdür.o da beni kullandı.bu rüyanın psikolojik açılımı nedir acaba

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 46 okuma
29 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde Katre217 Rüyazede (330 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 14 okuma
4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 14 okuma
3 Haziran 2017 Rüya kategorisinde xenix Uzman Yorumcu (25,219 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
5 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 24 okuma
8 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
13 Aralık 2017 Rüya kategorisinde yusra yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
4 beğenilme 0 beğenilmeme
2 yorum 59 okuma
8 Haziran 2017 Rüya kategorisinde topraksuneşem yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
4 Şubat Rüya kategorisinde Büşra yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...