Sevdiğim adam ölümden kurtuluyor

1 beğenilme 0 beğenilmeme
13 okuma
12 Eylül 2018 Merve yazdı
Benim sevdiğim bir çocuk var o çocukta beni seviyor ama birbirimizi sevdiği mizi bilmiyor arkadaşız bir gün kantinde yemek yiyoruz hep beraber arkadaşlar la beraber dışarı cikicam çöp atmak için öğretmen kendin git dedi bende korkuyor um kendim gidemiyorum o çocukla beraber gidiyoruz dışarı çıkıyoruz biri beni öldürmeye çalışıyor çocuk beni koruyor sonra kurtuluyoruz. Sonra bir tane daha kız arkadaşımız geliyor beraber geri gidecez sınıfa asansör e biniyoruz asansör yıkılmaya başlıyor ben kaçıyorum sonra çocukla kız arkadaşı m kaçamıyor ben bağırıyor um koşun hemen diye onlar kaçamıyor asansör boşluğuna düşüyor lar ben bağırıyor um ağlıyor um ama kimse duymuyor sesim çıkmıyor sonra herkes geliyor ambulans geliyor çıkarıyor kız arkadaşı m oluyor o çocuk olmuyor onu hemen hastaneye goturuyorlar bende ogretmenimle birlikte gidiyorum çok trafik var gidemiyoruz ben hemen arabadan iniyor um hastaneye gitmeye çalışıyorum bir kadın bana muz veriyor sonra ben hemen hastaneye gidiyor um çocuk uyanmış  sonra okula geliyor iyileşmiş benim yüzümden diye ağlıyorum..

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
12 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 16 okuma
11 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Sude yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 14 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
25 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Volkan yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde Edebiyatçı yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 6 okuma
13 Mart Rüya kategorisinde Onur yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 8 okuma
5 Mart Rüya kategorisinde melo yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...