Rüyada öldürmeye çalıştığım kişinin annem çıkması

0 beğenilme 0 beğenilmeme
15 okuma
28 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Rabia yazdı
Rüyamda bir kadın kovalıyor beni arabayla kadın duygusuz korkutucu bir surata sahip robot gibi arabadan inince silahla bana ateş ediyor benim elimde de silah varmış ben de ona ateş ediyorum ama mermim bitiyor vuruluyor kadın ama ölmüyor.Labirenti andıran süper market gibi bir yerde kadından kaçıp saklanıyorum yanımda birileri var benimle birlikte onlarda kaçıyor ve kadının ölmesini istiyolar, markette gördüğüm sivri uçlu bir şemsiyeyi alıyorum.Kadın beni arıyor bulunca şemsiyeyle kadına saldırıyorum şemsiyeyi mızrak gibi kadına saplıyorum hamile olduğunu fark edip acaba öldürmesem mi diyorum ama kadın benim peşimden gelmeye devam ediyor şemsiyeyi yine saplıyorum sonra bir bakıyorum o kişi anneme dönüşüyor ben ağlıyorum anne kalk hastaneye gidelim çok geç değil naptım ben diyorum annem bana bir şey olmaz diyor gülümsüyor yüzümü avuçluyor ama şemsiyenin kanlı izleri var vücudunda ve sanki her an ölücek gibi hissediyorum hastaneye gitmek için yalvarıyorum anneme ama tepki vermiyor gülümseyerek bana bakıyor ağlayarak uyanıyorum bu rüya beni çok etkiledi dünya da en çok değer verdiğim insan annemdir rüyada gerçekten onu kaybettim sanıp büyük bir korkuya kapıldım rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 14 okuma
19 Temmuz 2018 Rüya kategorisinde Ceren yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
24 Ocak Rüya kategorisinde Yaren yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
27 Ocak Rüya kategorisinde Kardelen yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
16 Ocak Rüya kategorisinde Sona Rüyazede (120 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
9 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
21 Ocak Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
5 Kasım 2018 Rüya kategorisinde Batuhan Rüyazede (120 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 31 okuma
21 Mart 2017 Rüya kategorisinde dd Rüyazede (130 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...