Rüya içinde uyanmak

1 beğenilme 0 beğenilmeme
10 okuma
15 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
İlk önce annem ,ablam ve ben bir şeyden kaçıyorduk mağaranın içindeydik ve o şeyden kaçmak için mağaranın içindeki bir su birikintisine girdik. O suda yüzmeye başladık ama ben çok çok üşüdüm daha donra da rüyada uyandım ve bir anda teyzemle vapurdaydım , biryerden biryere gidiyorduk ve teyzem artık okula giderken bu yolu kullanırsın rahat olur dedi ben de evet dedim ve vapurdan indik. indiğimizde geldiğimiz yere baktım ve bir anda kendi kendime rüyam gerçekleşti dedim daha sonra tekrar mekan değişti ve ben polis veya dedektif gibi bir şeydim  ve küçük bir kızın sebebini hatırlamadığım bir nedenden mağdur olduğunu ve onu mağdur eden suçluyu arıyordum. Dıları bir mekandaydık ve çalılıklar vardı ve ben diğer polise bence suçlu çalıların arasında bizi dinliyor dedim daha donra çalıların oraya gittiğimde kızı gördüm. kız hep mutsuz görünüyordu kız uzun sarımsı saçlı zayıf bir kız. Kızı gördükten sonra az ileride bir erkek çalıların içinden üst caddeye koşmaya çalıştı ben de üst caddedeki polislere suçlu kaçıyor onu yakalayın diye bağırdım. Daha sonra bir anda güya kızın sınıfındaydım ve kızla onun sırasında oturup konuşmaya çalışıyordum. Daha sonra bir anda kendi evimdeydim. Ablam ve ben, Kylie Jenner, Kris Jenner ve Kim Kardashian’ın güya amerikadan getirdikleri kıyafetleri deniyorduk ve onlar da evimizdeydi. Ben kırmızı ve ince kumaş bir pantolon beğendim. Ablam kalçaları dar gelir dedi ama ben giydim ve pantolon çok güzel oldu ve pantolon elimdeyken ince ve mat renkte iken üstümde kalın kaliteli kumaş ve parlak renkte oldu. Sonra da uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
17 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 28 okuma
9 Haziran 2017 Rüya kategorisinde lazydrummer yazdı
5 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 20 okuma
4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 22 okuma
13 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Arkturus Rüya Yorumcusu (14,330 puan) yazdı
6 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 52 okuma
3 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Hicaz Rüya Görüşmecisi (35,085 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 12 okuma
1 Nisan 2017 Rüya kategorisinde Esraa Rüyakar (552 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 31 okuma
13 Aralık 2016 Rüya kategorisinde xenix Uzman Yorumcu (25,219 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 29 okuma
6 Kasım 2016 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8,875 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde fleerfelis Rüyazede (145 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde fleerfelis Rüyazede (145 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...