Sevdigik.erkegin ailesinin evindeydim.Ailesiyle tanistim sadece babasi yoktu gündüzdü

1 beğenilme 0 beğenilmeme
17 okuma
4 Nisan 2018 Uçanfil Rüyazede (125 puan) yazdı
Rüyamda kendimi sevdiğim erkeğin ailesinin evinde gördüm  oturma odasindaydik bana birseyler ikram etmislerdi yedikten sonra tepsiyi elime alip mutfaga koymaya giderken kardeşi usulca egilip saygili bu kiz anladim diyordu ona . Annesini gördum gitmeden bir odadaydi hoscakalin dedim ablalarindan bi tanesi bana gitme diye cok sarildi o da izledi ama gitmem gerekiyor otobusum var dedim otobuse bindim bilmedigim.bi sehirdre trabzondayim laz polisler geldi kimlik kontrolune kimligi disarda bi ogrencimde birakmistim onu bulmaya indim kaciyodu benddn yakaladim ama cuzdanimi.kimligimi calmaya calisanlar oldu tekrardan sonra o calan cocuklari aramak icin cok kosturdum camilere tuvaletlere girdim arandim o sirada uyandim.Gercekte tanismadim sevdigim kisinin ailesiyle bu ruyami yorumlar misiniz ve trabzonlu da degiller.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
6 Aralık 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
22 Nisan 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
6 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 25 okuma
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 14 okuma
26 Kasım 2016 Rüya kategorisinde Berna yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 17 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 53 okuma
11 Ekim 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35,139 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...