Ruyada hoslandigin kisiyi gormek

2 beğenilme 0 beğenilmeme
18 okuma
23 Mart 2018 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
Ruyamda hoslandigim kisinin anılarına bakıyordum sanki onun zihninde gibi, alt kattan ust kata bakiyordum yesil bitkiler vardi oldugum yerde dolabin arkasindaydim, en yakın arkadaşı vardı sunum yapıyordu, ileride okumak istedigi bolumu sunuyordu ve suanki ile ayniydi, aradan onu gordum sirasinda oturuyordu, sanki beni fark etti, sunumu dinleyen hoca hemen kosa kosa geldi, ben saklandim, o cikarken kacmaya calistim ama biri fark etti galiba, hoslandigim cocugun ustunde kirmizi kapsonlu vardi parliyordu üstünde resmen o yuzden fark ettim. Yakalandiktan sonra birden hoslandigim cocuk ile karsi karsiya oturmus konusuyorduk, yanimda biri vardi ama kim bilmiyordum. Hoslandigim cocukla aramizda gecmise dayali yapilmis bir anlasma varmis, karsi karsiya geldikten sonra hatirliyoruz, ama ne oldugunu hatirlamiyoruz tabi. Birbirimizi bulmak gibi bir şeylerden bahsediyorduk. Hava aksam oldu karardi, yagmur yagiyordu kalktik, onu bir arkadasi cagirdi top oynaya oynaya gitti, ben ise hemen ust sokakta eve gittim, abimin dogum gunuymus, dogum gununu kutladim kagittan siir yazmisim onu okudum, babamda okudu, gulduk eglendik.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
4 gün önce Rüya kategorisinde belah yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 12 okuma
4 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde aleyna yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 16 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
0 beğenilme 1 beğenilmeme
1 yorum 13 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
9 Ekim 2018 Rüya kategorisinde Akübe yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 110 okuma
9 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde Diğdem Saygın yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 12 okuma
28 Mayıs 2017 Rüya kategorisinde Salih yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...