Eski sevgilimi ve Cin ya da ruh tarzı şeyler gördüm

2 beğenilme 0 beğenilmeme
33 okuma
13 Mart Rüya kategorisinde İlyas yazdı
7 senelik ilişkim vardı beni terketti bende olmayacağını kabullendim fakat bugün rüyamda onu gördüm bi fabrika gibi biyerin içersindeydik bununla beraber etrafta hep siyah çarşaflı insanlar bar düzgün büyüklü küçüklü insan ama hepsi duruyor ve asla konuşmuyorlar bende sevgilimle yürüyorum onunda onları gördüğünü varsayıyorum o fabrika gibi yerden odama geçiyoruz bi koridordan direk odamda bi kız çocuğu bar oda siyah çarşaflı holdede bilgisayar başında oturan çarşaflı büyük bir kadın bu kızın annesi olduğunu söyledi bana başka da hiç bi kelime etmedi kız odamdan çıkmıyor sevgilime diyorum şu kız çıksada artık başbaşa kalsak falan hangi kız diyor kızı görmediğini anlıyorum holdeki kadını görmüyor sonra tanımadığımı sandığım 3 kişi odama giriyor masamda bişeyler arıyor 4. Bi kişi daha giriyor sonradan bunlara yardım ediyorum sevgilim yatağımda uzanıyor fark bunların hiç birini görmüyor en sonunda sinirleniyorum hadi gidelim diyorum koridordan çıkıp dışarıya çıkıyoruz annemgilin evine gidecez bahçede iki çarşaflı daha bekliyor ben uzaktan daha görüyorum yarar geçeriz düşüncesiyle çok yanlaştıkmı sevgilimde farkediyor ve uyanıyorum lütfen yardım edin bu rüya ne anlama geliyor rüya içersinde en ufak bi korku hissetmedim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 99 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde Yiğit yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
8 Ekim Önder yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
1 gün önce Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
20 Kasım Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
11 Temmuz Rüya kategorisinde Kardelen soy yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
28 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...