Rüyada muhabbet kuşu görmek

1 beğenilme 0 beğenilmeme
52 okuma
12 Mart Rüya kategorisinde Akif yazdı
Rüyamda kafesin içinde yeşil-sarı bir muhabbet kuşu gördüm. Kafesin üzerinden parmağımı uzatarak sevmeye çalışıyordum ki kendiliğinden kuş dışarı çıktı. Biraz yakınlarda uçtuktan sonra omzuma kondu. Elimi uzattım biraz elimin üzerinde durdu. Ardından tekrar biraz daha uçup kafama kondu. Ayaklarıyla, kafamın tam ortasında saçlarımı sağa sola yatırarak kendisine kendisine yuva gibi bir şey yaptı. Açtığı yerde kafa derim görünüyordu , ama kel de değildim. Saçlarımı etrafa yatırmıştı sadece. Ardından kafamın üzerine yumurtladı. Ben bu esnada kuşu ürkütmemek için hiç hareket etmedim. Kuş yumurtladıktan sonra tekrar uçtu. Etrafımda bir kaç kişi vardı. Bende yumurtayı alıp bir ağacın üstüne koymaya karar verdim. Etrafımdakilere yumuşak bir şey getirin yuva yapalım yüksek bir yere koyalım dedim. Bir kişi sünger gibi bir şey getirdi ama siyah renkliydi. O olmaz yumurtadan civciv çıkarsa zehirlenebilir, yün gibi bir şey getirin dedim. Ardından yün getirdiler. Yumurtayı yünün üzerine koydum ve ağacın bir dalına koymalarını söyledim. Çalı gibi bir şeyin üzerine koydular. Orası yüksek değil daha yüksek bir yere koyun dedim. Yumurtayı alıp daha yüksek bir yere koymak için çalıya yaklaşınca ayağım dala değdi ve yumurta yünle birlikte yere düştü. Yumurtaya baktım, kırılmıştı  ama dağılmamıştı. Dışına biraz akı sızmıştı. Dağılmasın diye dikkatlice yumurtayı aldım ve yüksek bir yere yerleştirdim. Üzerini de güzelce kapattım civciv çıksın diye.
Bu rüyadan çok etkilendim. Yorumlayabilirseniz çok sevinirim.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
19 Temmuz Rüya kategorisinde Ahmet yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 40 okuma
28 Ekim 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde handanbalci Rüyazede (120 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35,139 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
22 Haziran Rüya kategorisinde Murat demir yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Misafir Rüya Tabircisi (8,875 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
19 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 11 okuma
21 Ağustos 2017 Rüya kategorisinde öz Rüyazede (192 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde m_erdruan Rüyazede (320 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...