sandığım dereye uçtu

1 beğenilme 0 beğenilmeme
12 okuma
12 Mart Rüya kategorisinde dilko yazdı
bir tepede yaşamaya başlamışım. evin karşısındaki yamaçtan çok güçlü bir dere var ama çok gürül gürül akıyor.sonra birden camdan bakarken benim çeyiz sandığım nasıl oluyorsa o yamaçtan derenin içine doğru düşüyor sanki görünmeyen bir el itiyor.bütün çeyizlerim suya karışıyor birde sandığın içinden hacı yeşili bir bohça çıkıyor ama o hiç dağılmadan suya karışıyor ben ağlamaya başlıyorum ayağımda siyah botlar var suya girip toplamak istiyorum ama hiç birini bulamıyorum akrabalarım gelip teselli ediyor .ne anlama geliyor çok merak ettim

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...