DİŞLERİMİN ARASI TEMİZLENİYOR

1 beğenilme 0 beğenilmeme
11 okuma
12 Mart Rüya kategorisinde misafir yazdı
SOL ALT AZI DİŞLERİMİN ARASI SİYAH OLMUŞ DİŞ HEKİMİ TARAFINDAN İKİ DİŞİMİN ARASI AÇILARAK TEMİZLENİYOR ARADA BOŞLUK OLUYOR AMA DİŞLERİM BEMBEYAZ OLUYOR DİŞLERİN ARASINDA KURTÇUK ÇIKIYOR DİŞ HEKİMİ ONUDA ÇIKARIYOR VE ÖLDÜRÜYORUM.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili bir rüya bulunamadı

Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...