Tuhaf bir rüya gördüm

2 beğenilme 0 beğenilmeme
29 okuma
20 Şubat 2018 misakichann Rüyazede (125 puan) yazdı
Merhaba, rüyamda küçük kafe tarzı bir yerde oturuyorum her yer ahşaptantı neredeyse. Masalar, kapılar, sandalyeler. Karşımda bir adam oturuyor ancak yüzünü görmüyorum. Yine bu olay olurken 10 adım mesafeden kendimi izliyorum. Boynumda 2 tane fildişli kolye ama gökkuşağı renginde ve ucu metal. Tırnaklarımda da gökkuşağı renginde ojeler vardı. Kapıdan çıkmak için kalktığımızda kolyeyi ahşap bir tepsiye bırakmamı istiyor o kişi bende bırakıyorum. Tam kapıdan çıkmadan önce hatıra kalması için fotoğraf çekmek istediğimi söylüyorum. Tamam ama zaten buradan çıktıktan sonra unutacaksın diyor. Ben yine de çekiyorum fotoğrafını. Kapıdan çıktığımız an ben adamın yanındayım ama yine 10 adım geriden kendimi izliyorum. Kapından çıkar çıkmaz bayılıyorum (unutacaksın derken bununla ilgili bir şey kastettiğini sanıyorum.) ve adam beni tutuyor ama hala yüzünü göremiyorum. Sonra beyaz gömlekli ve tahminen beyaz pantolonlu bir adam beliriyor ama yüzünü yine görmüyorum. Beni alıp kayboluyorlar. Ben hala giden kendimi aynı yerden izliyorum. Yorumlarsanız çok sevinirim...

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 17 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 15 okuma
31 Ağustos 2018 Rüya kategorisinde Esra yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 3 okuma
7 Şubat Analiz kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 14 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 23 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
16 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Mücahit yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 58 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...