Rüyamda deprem oldugunu hiseddiyprum

2 beğenilme 0 beğenilmeme
11 okuma
13 Şubat 2018 Enver hakyar yazdı
Rüyamda metro alışveriş merkezine girip bir anda tanıdığım biri deprem olacağını söylüyor bende etrafındaki tum insanlara söylüyorum ama diğer insanların umrunda olmuyor bir tek ben terk etkiye çalışıyorum binayı yürüyen merdivenlerden koşarak iniyorum alışveriş merkezinin kapısıni arıyorum koşuşturduğum sırada önüme gelen biriybiriyle çarpışıyorum onu çekilmesi için iteklerken kız dikkatli olmami söylüyor tehdit ediyor ediyor kavga çıkartıyor kavga ediyoruz ben saçında tutup kenara atıp yürüyen merdivenlerden hızla alışveriş merkezinin kapısını ararken kızda peşime takılıyor en alt katı koşarak vardığımda kalabalık içinde oturan insanlar görüyorum bunlar ürün tanıtım yapıldığını görüyorum ama hangi ürünü tanıtıkklarını hatırlamıyorum sonra alısverişmerkezinden kapısını bulup çıkacakken önüme büyük bir köpek çıkıyor sahibinin tasması altında köpekle çarpışıyorum ama bana saldırmıyor en sonunda alışveriş merkezinin kapısını bulup cikiyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
28 Kasım 2018 Rüya kategorisinde kezban yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde mehmets Rüyazede (120 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde sonsuz Rüya Yorumcusu (13,784 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 22 okuma
19 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
20 Haziran 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
27 Mayıs 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 12 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...