Bulutu fil seklinde gordum.

1 beğenilme 0 beğenilmeme
13 okuma
11 Şubat Rüya kategorisinde Ercan yazdı
Rüyamda iki katlı bir bahçeli evin önünde olduğumu ve evin kendimize ait olduğunu gördüm,evin önünde yukarıya doğru bakıyordum gökyüzü beyaz bulutlarla doluydu evin arka tarafına doğru büyük bir gri bulutun çok açık ve net şekilde kedi şeklinde olduğunu gördüm. Kedi şeklindeki bulut evin üzerine doğru yaklaştığında aniden yine çok açık bir şekilde fil şekline dönüştü, fil şeklindeki gri bulut evin tamamını kaplayacak şekilde evin üzerine geldi ve ayaklarından bahçeye ateş topları atmaya başladı. Ortalıkta alevler oluşmaya başladı eşimin evde olduğunu düşünerek çok korkmuş bir şekilde eve doğru koştum ve İkinci kata doğru merdivenlerden çıkmaya başladım, Fakat birdenbire kendimi çatı tarafında dar bir yerden elekronoik aletler ve kablolar gibi şeyleri çıkarmaya uğraşırken buldum . O ara aşağıya doğru baktım ve eşimin bahçeden beni seyrettigini gördüm ve bu şekilde uyandım.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 23 okuma
30 Ocak Rüya kategorisinde Büşra yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
29 Eylül Rüya kategorisinde Hatice yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
19 Eylül Rüya kategorisinde Melike yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 14 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 9 okuma
20 Ağustos Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
3 Ağustos Rüya kategorisinde Pelin yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
23 Haziran Rüya kategorisinde Faruk yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 18 okuma
31 Mayıs Rüya kategorisinde Mustafa yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 16 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...