Rüyamda fırtınada herseyin uctugunu gördüm

2 beğenilme 0 beğenilmeme
100 okuma
7 Ekim 2017 Rüya kategorisinde Perihan yazdı
Merhaba rüyamda uyuyorum bi anda uyanıp pencereden dışarı bakıyorum sanki köydeki evimizdeyiz ve pencerenin kenarında kocaman bi deniz var ucu bıçağı gorunmeyen normalde öyle bir deniz yok ufak bir dere var. Neyse dışarda aşırı bir fırtına var denize baktıkça solda  sağa doğru bir rüzgar esiyor ve önüne gelen herseyi ucuruyor ağaçları koparıp ucuruyor kopan ağaçta çok güzel kocaman yemyeşil bir ağaç,  küçük küçük tekneleri ve en sonunda kocaman bir gemiyi ucuruyor cama doğru da gelecek diye ben artık camın arkasına saklaniyorum ve bakmıyorum bi süre öyle saklandiktan sonra cift cam var sanki ama iç cam kırılıyor sonra ben bakıyorum fırtına durmuş odadan çıkıyorum dış kapıdan annem ve Dayı'nın kızı giriyor çok kötü fırtına var diyorlar içeri geçiyorum başka aile bireyleri de var sonra başka bi pencereden bakıyorum evin onu dolmuş toprak işte kopan ağaçlar tekneler ve koca bir gemi yani fırtınanın getirdikleri ile napacagiz felan diye düşünüyoruz ekipler geliyor düzeltmeye çalışıyorlar teyzemin oğlu gemiyi duzeltip tekrar sürmeye başlıyor  annem geliyor yanıma suyumuz yok su almaya gitmeliyiz işte nasıl gideceğiz felan diye danisiyor bende oyun kagidida getirin evde kaldık bari oyun oynarız diyorum ondan sonrasını hatirlamiyorum

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
13 Nisan Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 21 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,076 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
12 Eylül Rüya kategorisinde KBRK yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
9 Eylül Rüya kategorisinde Eren Göker Rüyazede (125 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
5 Eylül Rüya kategorisinde Erdem yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...