Çok sinirleniyorum, bana hakaret eden kişi ağlıyor

3 beğenilme 0 beğenilmeme
37 okuma
27 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Gülçin yazdı
Rüyamda bir evdeyiz. Bizim evimiz güya. Yengem ve kuzenlerim - amcamın çocukları geliyor yanlarında da dayımın boşandığı eşi. Bu kadın, Esra kuzenimin eşi rüyamda. Ben kızkardeşimle mi ne kavga etmişim, annem bunu hemen kapının önünde onlara anlatıyor. Esra da diyor ki, "ben de Gülçinle (benimle) aynı evde yaşamak istemem". Sonra salondayız, kuzenimle oturuyorum. Ben çok sinirliyim, sürekli bağırarak konuşuyorum. Hakaret etmişim galiba Esra içerde ağlıyor, yengemle kuzenlerden biri içerde onunla. Ben salondaki kuzenime "ya ben bunu sadece yeğenimin doğum gününde gördüm, 2 saat yanyana oturduk o kadar, ne kötülüğümü gördü de beni aşağılamaya kalkıyor" dedim. Kuzenim şaşırdı, bu kadar da olmaz ki dedi. Sonra annem galiba yengeme anlatıyor, o kadına ne kadar iyilik yaptık, falan filan, Gülçin şöyle iyidir böyle haklıdır gibisinden şeyler söylüyor. Sonra dışardayım, evden çıkan bir adam bana ofis nerde diye soruyor, ben kapıya kadar yürüyorum, o bir dakika diyor bir yerin kapısını çalıyor, evet doğru orası diyorum. Tamam o zaman diyor. Eve dönerken annem arkamdan bağırıyor, neden o kelimeyi kullandın diyor, ben mi kullandım o kelimeyi, yeter diye sinirleniyorum. Yürümeye devam ediyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

2 beğenilme 1 beğenilmeme
3 yorum 62 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
22 Eylül 2017 Rüya kategorisinde azely Rüyazede (161 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
5 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
6 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 30 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 45 okuma
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 23 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 17 okuma
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 34 okuma
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 47 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...