Rüyamda tay seviyordum

3 beğenilme 0 beğenilmeme
29 okuma
23 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Zeliha yazdı
Rüyamda babam ve halamla babaannemin her zaman gittiğimiz evinin önündeydik ancak ev taşlı dağ gibi bir yerdeydi. 2-3 tane kahverengi at vardı ve halam onlardan birine biniyordu. Babam "Bilmem kim (orada çalışan birisinden bahsediyor ormancı gibi bi sey olabilir hatırlamıyorum) atları bizim icin tuttu, bilseydik sizin için de isterdik" diyor bana. Ben de atlara doğru bakıyorum ve aralarında yine kahverengi bir tay olduğunu görüyorum. Tay bana doğru geliyor ve gülümseyerek onun başını sevmeye başlıyorum. Burnun büyük olduğunu farkedip "ne büyük bi burun bu, çok tatlısın" diyorum taya daha da sokuluyor bana. Göğsüme yaslandığından kalp atışlarımı duyuyor ve sakinleştikçe sakinleşiyor. Gariptir sanırım ben de onunkileri duyuyordum. Sonra da uyandım zaten. Rüya bi merak saldı içime yorumlatmak istedim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

1 yorum

0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 Ekim 2017 Simge Lusid Rüyacı (95,498 puan) yorumladı
Ailenize yardımcı olmuş biri var bazı konularda. Onun yaptığı işler sizi heyecanlandırmış ve etkilemiş gibi duruyor.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,076 puan) yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...