Rüyamda tay seviyordum

3 beğenilme 0 beğenilmeme
27 okuma
23 Eylül Rüya kategorisinde Zeliha yazdı
Rüyamda babam ve halamla babaannemin her zaman gittiğimiz evinin önündeydik ancak ev taşlı dağ gibi bir yerdeydi. 2-3 tane kahverengi at vardı ve halam onlardan birine biniyordu. Babam "Bilmem kim (orada çalışan birisinden bahsediyor ormancı gibi bi sey olabilir hatırlamıyorum) atları bizim icin tuttu, bilseydik sizin için de isterdik" diyor bana. Ben de atlara doğru bakıyorum ve aralarında yine kahverengi bir tay olduğunu görüyorum. Tay bana doğru geliyor ve gülümseyerek onun başını sevmeye başlıyorum. Burnun büyük olduğunu farkedip "ne büyük bi burun bu, çok tatlısın" diyorum taya daha da sokuluyor bana. Göğsüme yaslandığından kalp atışlarımı duyuyor ve sakinleştikçe sakinleşiyor. Gariptir sanırım ben de onunkileri duyuyordum. Sonra da uyandım zaten. Rüya bi merak saldı içime yorumlatmak istedim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

1 yorum

0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 Ekim Simge Lusid Rüyacı (91,309 puan) yorumladı
Ailenize yardımcı olmuş biri var bazı konularda. Onun yaptığı işler sizi heyecanlandırmış ve etkilemiş gibi duruyor.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
13 Nisan Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,061 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 84 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
6 Ekim Rüya kategorisinde Elif p yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 11 okuma
1 Ekim Rüya kategorisinde misafir yazdı
4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 29 okuma
4 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 12 okuma
22 Eylül Rüya kategorisinde misafir yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 27 okuma
22 Eylül Rüya kategorisinde yeliz yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 18 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 43 okuma
19 Eylül Rüya kategorisinde Elif yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...