Kuzenim eşyalarını kurcalıyorum

2 beğenilme 0 beğenilmeme
11 okuma
22 Eylül 2017 Rüya kategorisinde azely Rüyazede (161 puan) yazdı
Rüyamda kuzenim sırt çantasını bizde unutmuş, günlerdir bizde. Ben de sonunda açıyorum çantayı içinde bir kaç abur cubur var, bazılarını açıyorum. Sonra bir defter var, yeni alınmış, üzerinde kuzenimin lisede çekilmiş fotoğrafı var, içinde kuzenim ve iki arkadaşının sadece gövdeleri resim çektiriyorlar - yanyana duruyorlar, sonra sarılıyorlar falan, sonra da donuyorlar resim gibi. (yüzleri, kafaları yok, 3ü de elbise giymiş, elbiselerden biri çok çirkin, hatırlayamıyorum sahibini fakat herzaman böyle çirkin giyinir zaten diye düşünüyorum). Defterin üzerini okumaya çalışıyorum, maor diye birşey yazılmış. Master için mi yapmış bu defteri acaba gibisinden düşünceler geçiyor aklımdan. Defteri çantaya geri koymak istiyorum ama annesi defteri alıyor elimden ve gidiyor. Sonra kuzenime mesaj atıyorum, ne zaman geleceksin, biz bazı şeyleri açtık da, gel götür çantanı diyorum. Açtığınız aburcuburlar birbirlerine yapışmış evet diyor. Sonra gidip bir çanta alıyorum, sırt çantası, guya herşey bunun içinde götürüp kuzenime vericem. Gidiyorum iki ülkücü yerde ney falan çalıyor. Ben açtığım herşeyin yenisini aldım diyorum bu çantada. Tamam, teşekkür ederiz diyorlar. CDin varsa ver senin için çalalım diyorlar karşılılk olarak. Yok diyorum benim kasetim. Kaset istemez yahu, sevdiğin şarkı varsa söyle çalalım diyor. Uyanıyorum.

Yorumunuz

Adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
Spam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

İlgili rüyalar

3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 37 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
5 Kasım 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
2 beğenilme 1 beğenilmeme
3 yorum 62 okuma
4 Ağustos 2016 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde Nesrinnnnn yazdı
5 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 17 okuma
21 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emre Rüyakar (916 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 2 okuma
6 Şubat Rüya kategorisinde Sezgin yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 40 okuma
1 Şubat 2017 Rüya kategorisinde dimit Rüya Tabircisi (7,611 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
13 Nisan 2017 Tabir kategorisinde Rüya Tabircisi Rüya Bilgesi (136,081 puan) yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 22 okuma
11 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Ebru yazdı
6 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 30 okuma
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 45 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...