Kız arkadaşım görmüş

3 beğenilme 0 beğenilmeme
15 okuma
12 Eylül 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
Aşkım şimdi köy  gibi bi yerdeyiz  düğün mü  var ne var bilmiyorum  ama  bi düğün böyle eglenceli falan  beraberiz sürekli el ele sonra sen birden ortalıktan kayboluyosun kalabaligin arasında seni arıyorum bulamıyorum   çıkıyorum   dümdüz uzun bi yol var yürüyorum  yolu bayagi  sonra    yol kenarinda bi  ufak dağ var dağın ortasinda böyle büyük yuvarlak bi kapak var sende onun başında oturuyosun üstünü başını degismissin  üstünde gri bi pantolon gri bi tişört  böyle oturmuş o kapağa bakıyorsun  aşkım diye sesleniyorum  kafanı kaldırıp olduğun yerden firliyosun yanıma geliyorsun sarılıp geri götürmeye calisiyosun napiyosun burda diyorum niye  üstünü degistin niye burda oturuyorsun  diyorum   orda ne var diyorum  hiç bi tanesine cevap vermiyorsun  ilkay geliyo  o sırada sana diyo ki sen ilgilen ben burdayım bi yere ayrilmam   sen bana işte bak zamanı gelince bura acilacak ve ben artık olmycam  falan diyosun   seni çok seviyorum  ama buna mecburum   diyosun ne var orda diyorum  soylemiyosun  ben bi yere gitmiyorum  diyorum  kalamazzsin diyosun  bende o zaman  sende kalmycaksin diyorum  seni alıp götürüyorum sonra sen yine ortadan kayboluyosun ben yine oraya geliyorum yine orda oturuyorsun yine gelip sariliyosun Ağlıyorum  ben seni bırakıp bi yere gitmem madem acilacak bir şeyler olacak o zaman  bende burda durcam sen bizimkileri arıyorsun  gelin götürün  diye  annemle babam geliyo  hava kararmis tutuyolar kolumdan gidiyoruz diye ağlıyorum  gelmiycem diye  babam kucagina alıyo bırak son kez sarilayim bari diyorum  sarılıyorum orda uyandim

1 yorum

0 beğenilme 0 beğenilmeme
12 Eylül 2017 Lunar Uzman Yorumcu (25,520 puan) yorumladı
Merhaba,

Birbirinizin desteğine, anlayışına, iletişimine ihtiyaç duyacağınızın bir dönemin işareti!

Yaşanacak bir olayın her ikinizden birinin canının sıkması ve diğer tarafın yanında olmasına belki maddi belki duygusal desteğine ihtiyaç duyması.

Fakat bu bir anda da olmayacak. Birbirinizi anlamakta, kendinizi doğru ifade etmekte, ihtiyaçlarınızı anlatmakta problemler yaşayabilirsiniz.

Ama sonunda ısrarla, samimiyetle üzerine gidip bunların üstesinden de geleceksiniz.

Hoşçakalın.

İlgili rüyalar

2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 46 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde elif_44_ Rüyazede (120 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 9 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35,134 puan) yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
27 Mayıs Rüya kategorisinde misafir yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 35 okuma
2 Ocak Rüya kategorisinde Ufuk yazdı
3 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
30 Temmuz 2017 Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 8 okuma
10 Haziran Tabir kategorisinde Teslime yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
9 Aralık 2017 Muhammed yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
5 Nisan Rüya kategorisinde sevilay ince yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 6 okuma
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...