Farkındalıklı rüya

3 beğenilme 0 beğenilmeme
36 okuma
10 Eylül 2017 Rüya kategorisinde Merve yazdı
Rüyamda hamileydim, bir erkek bir de kız çocuğum olacaktı. İnanmıyordum böyle bir şey olacağına. Ciddiye almıyordum.  Bir de baktım ki erkek bi bebek yatıyor yerde. Bak bu bebek senin bebeğin dediler Kucağıma aldım bebeği. Anneme dedim ki ya ben doğurdum ama nedense hormonlarım etkilenmemiş hiçbir şey hissetmiyorum bu bebeğe karşı. Emzirmem gerektiğini söylediler. Yapamam ki dedim.. gülerim huylanırım ben dedim. Hem süt var mıdır bende dedim, bi de baktım harbiden süt girmiş göğsüme.  Birazcık emzirmeye çalıştım bebeği, sonra gülme tuttu ,ya ben yapamam bu ne böyle dedim. Annemin kuzeninin oğlu var Serkan. O geldi Merve iki dk sabret çocuk aç dedi. Git hazır mama al,ben yapamıyorum dedim. 12-13 yaşlarında bir kız çocuğu bebeğimi kucağına almaya çalışınca sinirlendim bırak o çocuğu zarar vereceksin diye çıkıştım. Neyse sonra bu Serkan beni çekti köşeye, balkon teras gibi bi yere. Konuştu benimle ben de ona asla evlilik düşünmediğimi bebek de düşünmediğimi söyledim. Bu çocuklar nasıl oldu aklım almıyor dedim. Hangi ara evlendim ben diye söylenip durdum. Sinirden ölecektim neredeyse. Sarılıp beni ikna etmeye çalıştı, tamam sen git okuluna eğlen gez toz ben bakarım çocuğa dedi. Sakinleştim o an. Ama hala kendi kendime ,evlenmek gibi bir hatayı nasıl yaparım diye söylenip duruyordum. Annemin yanına gidip dedim ki ben yapamam böyle bırakıp gideceğim her şeyi , annem de bana dedi ki sakin ol her şey rüya birazdan uyanacaksın. Uyandım ve dedim ki Merve asla böyle bir hata yapma.Bir de rüyada Kevin talk about ( Kevin hakkında konuşmalıyız) filmini hatırlayıp bu çocuk onu istemediğimi hissedecek ilerde dedim.

1 yorum

0 beğenilme 0 beğenilmeme
11 Eylül 2017 Kahin Rüya Yorumcusu (15,202 puan) yorumladı
Hayatınızda yeni süprizler (iki tane) olacak bunlar sizi hem mutlu edecek hem de biraz endişeye düşürecek. Belki yapamayacağınızı düşüneceksiniz fakat her şey yolunda gidecek.

İlgili rüyalar

0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 20 okuma
20 Şubat Rüya kategorisinde misafir yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 7 okuma
10 Aralık 2018 Rüya kategorisinde Güldeniz Rüyazede (120 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 50 okuma
6 Mart 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
5 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 53 okuma
4 Haziran 2017 Rüya kategorisinde Emel yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 22 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35,139 puan) yazdı
2 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 32 okuma
22 Şubat 2018 Rüya kategorisinde Serpil yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 yorum 17 okuma
30 Nisan 2016 Rüya kategorisinde Arşiv Rüya Görüşmecisi (35,139 puan) yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 5 okuma
10 Şubat Rüya kategorisinde Nesrinnnnn yazdı
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 4 okuma
27 Kasım 2018 Rüya kategorisinde misafir yazdı
1 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 10 okuma
0 beğenilme 0 beğenilmeme
0 yorum 13 okuma
26 Haziran 2018 Rüya kategorisinde Alperen yazdı
Rüyada Rüya Yorumu ve Analizi rüyalarınızın bilimsel ve psikolojik açıdan yorumlanmasını ve islami tabiri için bir ortam sağlar. Rüya yorum ve tabirlerine siz de destek olabilir, bilgilerinizi ve sezgilerinizi rüya görenlerle paylaşabilirsiniz.

Rüya günlüğü olan sitemizde kişiye özel rüya analizi, rüya yorumu ve rüya tabiri hizmetleri verilmektedir. Rüyalarınızı yorumlatmak için kimden yorum istediğinizi rüyanın sonuna veya etiket bölümüne ekleyebilirsiniz.
Rüya analizi, rüya görüşmeciliği, rüya tabiri ve rüya yorumu gibi kişiye özel bölümler açılacaktır. Rüyada rüya sitemizde üyelerimize özel mesaj, duvar yazıları gibi sistemler mevcuttur. Ayrıca üye olmadan da rüya , yorum ve tabir yazabilirsiniz. Uyarı: Rüya ve yorum içeriklerinden sitemiz sorumlu değildir. Buradaki bilgiler sadece size farklı bir bakış açısı sağlar.
...